Z nami zdasz na sto procent!
Z nami zdasz na sto procent!, Szkoła Nauki Jazdy Jagna, Bydgoszcz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9531629184
REGON: 341499047
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Szkołę Nauki Jazdy Jagna prowadzimy w Bydgoszczy. Zapewniamy bezstresową atmosferę i dobre przygotowanie do egzaminów.

Oferta

Prawo jazdy na samochody osobowe to dokument przydatny zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Warto je mieć, ale każdy zainteresowany uzyskaniem uprawnień musi ukończyć odpowiedni kurs. Do egzaminu państwowego na prawo jazdy kategorii B przygotowujemy w Szkole Nauki Jazdy Jagna. Zatrudniamy doświadczonych instruktorów, używamy wysokiej klasy materiałów dydaktycznych i udostępniamy samochody podobne do tych używanych w WORD-zie.

Kursy na prawo jazdy, które organizujemy w Szkole Nauki Jazdy Jagna obejmują część teoretyczną i praktyczną. Teoria to głównie przepisy ruchu drogowego. Praktyka to nauka manewrów, w tym parkowania na placu manewrowym oraz jazdy po drogach publicznych. Instruktorzy kładą nacisk na naukę bezpiecznej i ekonomicznej jazdy.

Kursy w naszej szkole kończą się egzaminami wewnętrznymi. Ponadto oferujemy jazdy doszkalające. Polecamy je przygotowującym się do egzaminów i wszystkim, którzy mają prawo jazdy, ale nie są pewni swoich umiejętności.

Dodatkowe informacje o ofercie Szkoły Nauki Jazdy Jagna udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zapraszamy do kontaktu!

Artykuły

3 największe błędy, jakie popełniają początkujący kierowcy – nauka jazdy ze szkołą Jagna
3 największe błędy, jakie popełniają początkujący kierowcy – nauka jazdy ze szkołą Jagna
Masz prawo jazdy od niedawna? Sprawdź, jakich 3 błędów należy unikać, by zachować komfort jazdy i bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego

Wideo

Kontakt

Kontakt Szkoła Nauki Jazdy Jagna

Szkoła Nauki Jazdy Jagna, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Szkoła Nauki Jazdy Jagna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.