Pomożemy Ci nauczyć się bezpiecznie jeździć
Pomożemy Ci nauczyć się bezpiecznie jeździć, Szkoła Nauki Jazdy EXPERT, Kat. A B jazdy przed egzaminem, jazdy doszkalające, Skierniewice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 17:00
Nd.
08:00 - 17:00
Dane rejestrowe:
NIP: 8361722552
Branża:

O firmie

Nazywam się Piotr Dyba i jestem instruktorem nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. W Skierniewicach prowadzę Szkołę Nauki Jazdy Expert. Zapraszam na kursy prawa jazdy kategorii AM, A1, A2, A i B.

Oferta

Wspólnie z zespołem prowadzimy szkolenia kandydatów na kierowców w Skierniewicach i Łowiczu. Zapewniamy nie tylko odpowiednie przygotowania do zaliczenia egzaminów teoretycznych i praktycznych, lecz przede wszystkim uczymy bezpiecznego i sprawnego poruszania się po wszystkich rodzajach dróg. Nasze doświadczenie oraz wiedza pozwalają przekazać kursantom wiele szczegółowych instrukcji i porad, z których mogą od razu korzystać.

Prowadzimy kursy na prawo jazdy kategorii AM, A1, A2, A i B — pojazd zarówno z manualną, jak i automatyczną skrzynią biegów. Organizujemy też szkolenia dla osób, które mają już uprawnienia A1 lub A2, a chcą uzyskać prawo jazdy kategorii A.

Ponadto polecamy jazdy doszkalające i dodatkowe jazdy przed egzaminem, także dla kursantów z innych ośrodków, oraz jazdy weekendowe i przyspieszone kursy podczas ferii.

Zajęcia teoretyczne podczas kursów przeprowadzamy w odpowiednio przystosowanych salach, natomiast jazdy praktyczne odbywają się na naszym placu manewrowym i w ruchu miejskim z wykorzystaniem motocykli oraz samochodów takich samych jak podczas egzaminów Państwowych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz do kontaktu telefonicznego.

Wideo

Kontakt

Kontakt Szkoła Nauki Jazdy EXPERT, Kat. A B jazdy przed egzaminem, jazdy doszkalające

Szkoła Nauki Jazdy EXPERT, Kat. A B jazdy przed egzaminem, jazdy doszkalające, Skierniewice

Słowa kluczowe

Aktualności

  • nauka jazdy

    29.04.2024

    Szkoła Nauki Jazdy Expert Skierniewice to miejsce, gdzie pod okiem doświadczonego instruktora Piotra Dyby zdobędziesz uprawnienia do kierowania pojazdami różnych kategorii, takich jak AM, A1, A2 i B. Nasza oferta skierowana jest zarówno do początkujących, jak i tych, którzy chcą poszerzyć swoje umiejętności oraz zdobyć kolejne kategorie prawa jazdy. W trakcie nauki jazdy korzystamy z nowoczesnego sprzętu oraz indywidualnego podejścia do każdego kursanta, co pozwala na szybkie osiągnięcie celów i zdanie egzaminu państwowego. Zapraszamy do kontaktu i zapisów na kursy w Szkole Nauki Jazdy Expert Skierniewice, aby wspólnie rozpocząć przygodę z jazdą na najwyższym poziomie!

    Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Szkoła Nauki Jazdy EXPERT, Kat. A B jazdy przed egzaminem, jazdy doszkalające


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.