Nauka jazdy w bezstresowej atmosferze
Nauka jazdy w bezstresowej atmosferze, Szkoła Jazdy Kameleon, Otwock

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5321782954
Branża:

O firmie

Szkoła jazdy Kameleon znajduje się w Otwocku. Jej właścicielem jest instruktor Jakub Guba, który ma uprawnienia do szkolenia we wszystkich kategoriach prawa jazdy. Możemy pochwalić się najwyższą zdawalnością w powiecie otwockim. Zapoznajcie się z naszą ofertą!

Oferta

Ośrodek szkolenia kierowców Kameleon w Otwocku to miejsce, w którym od kilku lat prowadzimy kursy prawa jazdy. Dokładamy wszelkich starań, by przygotować każdego kursanta do bezpiecznego i dynamicznego poruszania się po drogach publicznych.

Oferujemy kursy kategorii AM. W cenie kursu otrzymujecie 5 godzin zajęć teoretycznych z przepisów ruchu drogowego, 4 godziny zajęć teoretyczno-praktycznych z udzielania pierwszej pomocy z ratownikiem medycznym oraz 6 godzin zajęć praktycznych na placu manewrowym i w ruchu drogowym z instruktorem.

W naszej ofercie znajdziecie również kursy na prawo jazdy kategorii A1, A2, A i B. Ponadto umożliwiamy udział w kursach kategorii B78, prowadzonych na samochodzie z automatyczną skrzynią biegów.

Wszystkim osobom, które chcą doskonalić swoje umiejętności kierowania samochodem, polecamy nasze jazdy doszkalające.

Chcecie zdobyć prawo jazdy? Skontaktujcie się z nami i zapiszcie na kurs!


Artykuły

Szkoła Jazdy Kameleon: Jak zdać prawo jazdy szybko i bez stresu?
Szkoła Jazdy Kameleon: Jak zdać prawo jazdy szybko i bez stresu?
Myślisz o „zrobieniu prawka”, ale boisz się całej tej procedury i trudnego egzaminu? Nie jesteś sam! Odłóż wątpliwości na bok i znajdź dobrą szkołę jazdy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Szkoła Jazdy Kameleon

Szkoła Jazdy Kameleon, Otwock

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Szkoła Jazdy Kameleon


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.