Ściany i drzwi ze szkła
Ściany i drzwi ze szkła , Szklarstwo Od A Do Z Adrian Zagajewski, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5070005181
REGON: 364880157
Rok założenia:
2016

O firmie

Firma Szklarstwo Od A Do Z powstała w 2016 roku. Nasza siedziba znajduje się w Łodzi. Wykonujemy usługi związane ze szkłem. Właścicielem jest Adrian Zagajewski.

Oferta

Szkło to niezwykle wdzięczny materiał. Można z niego stworzyć praktycznie wszystko, co tylko się chce. Jest wbrew pozorom bardzo wytrzymałe i bezpieczne. Służy zarówno jako ozdoba, jak i praktyczny surowiec. Nasza firma skupiła się na tej użytkowej formie szkła. Wykonujemy z niego wiele wspaniałych produktów, które sprawią, że Państwa mieszkania nabiorą elegancji i funkcjonalności. Szkło bowiem jest estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Nie jest zbiornikiem kurzu, a ewentualny brud można szybko wyczyścić.

Oferujemy takie usługi jak:
  • szklenie okien,
  • cięcie szkła,
  • szklenie obiektów przemysłowych,
  • szlifowanie szkła,
  • klejenie szkła,
  • wymiana szyb,
  • szklenie witryn sklepowych.
Poza tym proponujemy wykonanie luster, balustrad szklanych, kabin prysznicowych oraz ścian ze szkła. Dodatkowo podejmujemy się realizacji zamówień dotyczących drzwi szklanych na wymiar, gablot ze szkła i półek. Poza tym trudnimy się produkcją paneli szklanych i daszków nad drzwi. W skład oferowanych przez nas luster wchodzą lustra weneckie, lustra fazowane, lustra srebrzone, lustra brązowe.

Uzupełnieniem naszej bogatej propozycji jest szkło hartowane, szyby zespolone, konstrukcje szklane. Podejmujemy się montażu naszych artykułów. Na każdym etapie współpracy mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo dotyczące szkła. Pracujemy na najlepszych maszynach, dlatego zapewniamy o najwyższej jakości usługach. Zatrudniamy tylko wykwalifikowanych specjalistów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Artykuły

Szkło w architekturze domów
Szkło w architekturze domów
Nowoczesne technologie wykonania szkła gwarantują jego doskonałe właściwości mechaniczne i termiczne przy zachowaniu walorów estetycznych i użytkowych.

Wideo

Kontakt

Kontakt Szklarstwo Od A Do Z Adrian Zagajewski

Szklarstwo Od A Do Z Adrian Zagajewski, Łódź

Opinie (3)

Opinie o firmie Szklarstwo Od A Do Z Adrian Zagajewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Małgosia
Małgosia
5.0
26.05.2020
Świetnie współpracuje mi się z tą firmą. Zajmuję się dekorowaniem wnętrz i szkło, na którym pracują jest moim ulubionym dodatkiem.
Marcela
Marcela
5.0
01.03.2020
Mam drzwi szklane z tej firmy. To był naprawdę dobry wybór. Fajnie, że można było zamówić dokładnie taki model, jaki się wymyśliło.
Sylwia
Sylwia
5.0
31.01.2020
Bardzo podobają mi się panele szklane, jakie zamówiłam do kuchni. Świetnie sprawdzają się jako ochrona ściany, lecz także jako ozdoba. Są piękne.