Materiały pościelowe w interesującym wzornictwie
Materiały pościelowe w interesującym wzornictwie, Szarek Tkaniny Pościelowe, Łódź

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:30 - 15:00
Wt.
08:30 - 15:00
Śr.
08:30 - 15:00
Cz.
08:30 - 15:00
Pt.
08:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7251014463
REGON: 471083745
Rok założenia:
1995

O firmie

Firma Szarek istnieje w branży tkanin dekoracyjnych od 1995 roku. Oferujemy naszym Klientom tkaniny pościelowe w ciekawym wzornictwie. Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Jesteśmy cenieni w branży za sprawą komfortowych i wysokogatunkowych produktów.

Oferta

Popularne przysłowie mówi: "Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz". Dla nas jest to motto według którego działamy. W Szarek Tkaniny Pościelowe dbamy o to, aby zapewnić tylko najwyższą jakość pościeli naszym Klientom. Od samego początku działalności naszej firmy umożliwiamy Państwu wysokogatunkowe tkaniny pościelowe. Wypracowane przez nas standardy produkcyjne są gwarancją materiałów nieposiadających wad, trwałych i korzystnych cenowo.

Szarek jako pierwsza firma w Polsce wprowadziła tkaninę korowaną do produkcji pościeli.
Materiały, z których wykonywana jest pościel to:
  • bawełna płaska,
  • satyna,
  • flanela,
  • kora.
Zapewniamy Państwu szeroki wybór tkaniny o rozmaitej fakturze oraz kolorystyce. W sprzedaży posiadamy także materiały jednobarwne. Ponadto nasza propozycja składa się z wzorów kwiatowych, geometrycznych oraz dziecięcych. Wysokie kompetencje naszych pracowników pozwalają nam na realizację wzorów na zamówienie. Precyzyjnie dostosujemy się do Państwa indywidualnych preferencji.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także nasze poszewki i prześcieradła. Gwarantujemy Państwu, że ceny naszych towarów okażą się bardzo konkurencyjne. Na Państwa życzenie wysyłamy zakupione produkty przesyłką kurierską.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Szarek.

Kontakt

Kontakt Szarek Tkaniny Pościelowe

Szarek Tkaniny Pościelowe, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Szarek Tkaniny Pościelowe