Kompleksowa opieka nad serwerami
Kompleksowa opieka nad serwerami, Szansa sp. z o.o. Usługi Informatyczne, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9372672769
REGON: 360604756
KRS: 0000536210

O firmie

Siedziba firmy Szansa, świadcząca usługi informatyczne znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Działalność istnieje od 2000 roku. Ciągle się rozwija zdobywając nowe doświadczenie oraz wiedzę. Drugie biuro znajduje się w Koszalinie.

Oferta

Głównym profilem naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie obsługi informatycznej firm projektowych na poziomie ogólnopolskim. Nasze podstawowe zadanie to opieka nad sprzętem oraz oprogramowaniem dla firm typu CAD. Ponadto zajmujemy się również utrzymywaniem komunikacji pomiędzy oddziałami firm. Jesteśmy odpowiedzialni za zapewnianie naszym Klientom regularnej kopii bezpieczeństwa danych. Prowadzimy opiekę nad serwerami.

Poza oprogramowaniem CAD w swojej ofercie posiadamy także: ZWCAD ( projektowanie 2D/3D ) oraz ZWCAD+, AutoCAD, CAD 3D oraz CAM. Świadczymy profesjonalne oraz kompleksowe usługi informatyczne. Stawiamy na perfekcjonizm. Jesteśmy rzetelnym zespołem, dla których praca jest pasją.
W naszej ofercie jest świadczenie wsparcia technicznego dla użytkowników oferowanego przez nas oprogramowania. Nasza oferta obsługi informatycznej dla Klientów to również:
  • wizualizacja
  • wektoryzacja
  • rendering
  • parametryzacja
Ponadto możemy zaoferować programy do modelowania, a także do konwersji wektorowych. Poza tym w naszej ofercie znajdują się programy do wektoryzacji obrazów rastrowych i parametryczne programy CAD. Dajemy gwarancję profesjonalizmu oraz bezpieczeństwa. Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Gwarantujemy również konkurencyjne ceny .Zainteresowanych ofertą zapraszamy również do osobistego odwiedzenia firmy Szansa.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Szansa sp. z o.o. Usługi Informatyczne

Szansa sp. z o.o. Usługi Informatyczne, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Szansa sp. z o.o. Usługi Informatyczne