Konstrukcja i stopniowanie szablonów odzieżowych
Konstrukcja i stopniowanie szablonów odzieżowych, Szablonik Renata Góralczyk, Pabianice

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 15:00
Śr.
08:00 - 15:00
Cz.
08:00 - 15:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7311137331
REGON: 471311235
Rok założenia:
2020

O firmie

Firma Szablonik znajduje się w Pabianicach, w województwie łódzkim. Właścicielką jest Renata Góralczyk. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

https://szablonik.pl/

Oferta

Świadczymy usługi krawieckie. W firmie Szablonik zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem odzieży dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zapewniamy indywidualne podejście. Dlatego nie ma problemów z realizacją nietuzinkowych pomysłów. Mamy rozeznanie w panujących trendach i korzystamy z najlepszych materiałów, dzięki czemu zadowolenie jest gwarantowane. Korzystamy z naszych projektów lub tych przedstawionych przez klientów.

W biurze konstrukcji i projektowania odzieży Szablonik wykonujemy:
  • Konstrukcja odzieży (damska, męska i dziecięca),
  • Stopniowanie szablonów odzieżowych,
  • Modelowanie,
  • Foto digitalizacja,
  • Odszywanie pierwowzoru,
  • Trafarety,
  • Przeróbki krawieckie itp..
Przeprowadzamy modelowanie, czyli kształtowanie form odzieżowych według projektów. Stawiamy na dokładność, ponieważ wiemy jak ważny jest ten etap produkcji. Źle wykonane modelowanie może odbić się na kształcie ubioru i, co za tym idzie, komforcie noszenia. Pierwszy prototypowy model wykonujemy z materiałów dostarczonych przez klienta.

W biurze konstrukcji odzieży Szablonik dysponujemy specjalistycznym programem komputerowym INVENTEX, do konstrukcji, stopniowania i tworzenia układów kroju. Program ten przechowuje szablony w formie cyfrowej ma to wiele zalet. Pozwala na usprawnienie pracy i większą dokładność przy wprowadzaniu korekt , modelowania. Przechowywanie szablonu w formie cyfrowej ma wiele zalet. Ponadto wpływa na obniżenie kosztów produkcji. Dzięki skomputeryzowanemu systemowi pracy nie ma konieczności ręcznego rysowania układów. Jest to bardzo wygodne dla klienta, ponieważ otrzymuje trafaret . Istnieje również możliwość pracy na odległość ponieważ formy i konstrukcję wysyłamy w plikach kompatybilnych z innymi systemami.

Sporządzamy specjalistyczną dokumentację, gdzie opisujemy poszczególne etapy produkcji. Klienci mają dostęp do takich informacji jak tabela rozmiarów czy kolejność zszywania elementów. Dostarczamy też informacje na temat wykorzystanej technologii oraz zastosowaniu wkładów odzieżowych i dodatków.

Ponadto przeprowadzamy profesjonalne przeróbki krawieckie. Są to takie usługi jak naprawy, poszerzanie lub zwężanie odzieży oraz wymiany zamków. Gwarantujemy najwyższą jakość pracy przy użyciu nowoczesnych technologii.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług krawieckich.

Artykuły

Profesjonalne projektowanie i szycie odzieży w pracowni krawieckiej Szablonik
Profesjonalne projektowanie i szycie odzieży w pracowni krawieckiej Szablonik
Chcesz mieć elegancką sukienkę lub żakiet szyty na miarę? Skorzystaj z usług profesjonalnej krawcowej – Renaty Góraczyk z pracowni Szablonik w Pabianicach.

Wideo

Załączniki

Więcej informacji

  • Projektowanie i konstrukcja odzieży zobacz

Kontakt

Kontakt Szablonik Renata Góralczyk

Szablonik Renata Góralczyk, Pabianice

Opinie (4)

Opinie o firmie Szablonik Renata Góralczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elżbieta
Elżbieta
5.0
27.09.2021
Czapki z głów! Dzięki za płaszcz :P
Kasper
Kasper
5.0
18.07.2021
Jestem naprawdę zadowolony. Pani Renata to prawdziwa artystka.
Majka
Majka
5.0
28.05.2021
Porządne przeróbki krawieckie. Podoba mi się!
qaqaqa
qaqaqa
5.0
20.03.2021
Potrzebowałam sukni ślubnej i zleciłam uszycie firmie Szablonik. Wyszła dokładnie taka jakiej oczekiwałam. Po prostu przepiękna :D