Solidne i trwałe konstrukcje stalowe
Solidne i trwałe konstrukcje stalowe, Systal-Blach Sylwester Kwarciak, Kawec

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6812016230
REGON: 367565841
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Systal-Blach funkcjonuje na rynku od 2017 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w Gruszowie, na terenie województwa małopolskiego. Właścicielem jest Sylwester Kwarciak. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Systal-Blach jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą, która zajmuje się produkcją solidnych i trwałych garaży. Powstają one z wysokiej jakości profili zamkniętych stalowych lub ocynkowanych. Elementy profili zamkniętych stalowych malowane są specjalną farbą, która zabezpieczy je przed korozją i czynnikami zewnętrznymi.

Czołowym produktem firmy są garaże obite blachą drewnopodobną. Nie tylko świetnie one wyglądają, ale idealnie też wpasowują do otoczenia, w jakim są montowane. Konstrukcje dostępne są w kolorze złoty dąb jasny, złoty dąb ciemny i orzech. Ich ściany obite są blachą elewacyjną bądź trapezową. Klienci mogą wybrać garaż o różnej konstrukcji dachu, w tym dwuspadowej, ze spadem na prawo lub lewo, na tył lub przód. Do pokrycia dachu używana jest blachodachówka bądź blacha trapezowa w dowolnym kolorze. Garaże mogą zostać wyposażone w bramy uchylne lub dwuskrzydłowe, okna i drzwi.

W ofercie oprócz garaży można znaleźć również:
  • wiaty,
  • hale,
  • schowki,
  • bramy garażowe.
Firma realizuje zlecenia zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Działa sprawnie, rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Zapewnia dobre ceny i atrakcyjne warunki współpracy.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Zapraszamy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Systal-Blach Sylwester Kwarciak

Systal-Blach Sylwester Kwarciak, Kawec

Opinie (0)

Opinie o firmie Systal-Blach Sylwester Kwarciak

Tagi