Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8512903979
REGON: 321512786
Rok założenia:
2014

Polecane oferty

Projektujemy oraz instalujemy domowe systemy klimatyzacyjne i wentylacyjne. Oferujemy również klima...
Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie żeglugi śródlądowej - zajmujemy się załatwianiem wszelkich ...
Świadczymy usługi z zakresu chłodnictwa, w co zalicza się: autokliamtyyzacja chłodnictwo przemysłow...
Międzyrzecz, Święty Wojciech 15C
Zajmujemy się kompleksową obsługą instalacji chłodniczych i klimatyzacji zarówno dla Klientów indyw...

O firmie

Siedziba naszej firmy Synergy znajduje się w Szczecinie. Na rynku działamy od 2010 roku. Mamy kilkuletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz wiemy jak im sprostać. Właścicielem firmy jest Magdalena Majka.

Oferta

W każdym użytkowym pomieszczeniu powinien znajdować się odpowiednio zaprojektowany system klimatyzacji lub wentylacji. Osoby przebywające w takim pomieszczeniu powinny czuć się w nim w pełni komfortowo, dlatego ci, którzy projektują taki system muszą dostosować wiele parametrów. Podczas projektowania systemu klimatyzacji pod uwagę bierzemy wiele czynników. Klientom zapewniamy fachową obsługę w szerokim zakresie. Działamy, kompleksowo: od projektowania zaczynając, aż po realizację. Podczas montażu urządzenia, robimy wszystko, by jego parametry zostały ustawione zgodnie ze wskazówkami osób, które użytkują to pomieszczenie.

Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy mają spore doświadczenie w zakresie montażu systemów klimatyzacji i wentylacji. W swojej pracy łączą oni rozległą wiedzę i bogate doświadczenie zawodowe.

Do naszych podstawowych zadań należy projektowanie i realizowanie projektów wentylacji oraz klimatyzacji. Oferujemy też naprawę i serwis. Ofertę kierujemy do osób fizycznych, przedsiębiorstw i instytucji. Bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę ze specyfiki oferowanego sprzętu. Przed jego montażem uzgadniamy wszystkie szczegóły ze zleceniodawcami, tak by systemy klimatyzacji i wentylacji ułatwiały pracę.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług i konkurencyjne ceny.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Synergy. Magdalena Majka

Synergy. Magdalena Majka, Szczecin

Opinie (0)

Opinie o firmie Synergy. Magdalena Majka