Samochody różnych modeli na wynajem
Samochody różnych modeli na wynajem, Sylwester Kolęda FH Frodo, Łask

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7291942838
REGON: 731639242
Rok założenia:
2004

O firmie

Siedziba firmy FH Frodo, której właścicielem jest Sylwester Kolęda, znajduje się w miejscowości Łask, w województwie łódzkim. W branży transportu osób i towarów oraz wynajmu samochodów oraz działamy z powodzeniem od 2022 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością. Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Oferta

Głównie zajmujemy się transportem osób i towarów różnych rodzajów. W swojej ofercie posiadamy samochody typu bus furgon przystosowany do transportu odzieży na wisząco oraz komfortowy bus 8-osobowy Każdy klient znajdzie u nas to, czego akurat potrzebuje. Niezależnie czy ma być to auto do samodzielnych podróży, czy realizowania dostaw towarów.


Wszystkie pojazdy regularnie poddajemy konserwacjom i przeglądom, by mieć pewność, że są one w pełni sprawne i gotowe do drogi.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy FH Frodo z Łasku.

Artykuły

Wynajem samochodu dostawczego - komfortowy i elastyczny sposób przewozu osób i towarów od firmy Frodo FH Sylwester Kolęda
Wynajem samochodu dostawczego - komfortowy i elastyczny sposób przewozu osób i towarów od firmy Frodo FH Sylwester Kolęda
Wynajem pojazdów dostawczych to elastyczne i wygodne rozwiązanie dla przedsiębiorców. Dlaczego warto wypożyczyć busa? Przeczytaj i dowiedz się więcej!

Kontakt

Kontakt Sylwester Kolęda FH Frodo

Sylwester Kolęda FH Frodo, Łask

Aktualności

  • wynajmowanie busów

    01.01.2024

    Jeśli chodzi o zapewnienie transportu dla dużych grup ludzi, wynajem busa może być doskonałym wyborem dla wielu przedsiębiorstw. Ważne jest, aby wybrać renomowaną firmę, która może zaoferować wygodne i niezawodne pojazdy. Jeśli akurat takiej szukasz, sugerujemy sprawdzenie FH Frodo z siedzibą w Łasku. Firma ta jest dobrze znana z najwyższej jakości usług wynajmu busów, które są zarówno niezawodne, jak i wygodne.

  • wynajem samochodów

    18.11.2023

    Jeśli poszukujesz wypożyczalni samochodów w Łasku, FH Frodo to idealny wybór dla Ciebie. Nasza firma oferuje różnorodny wybór pojazdów, które zaspokajają potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i firm oraz instytucji. Nasz zespół jest zaangażowany w pomoc podczas wyboru odpowiedniego auta, by spełnić wszystkie oczekiwania naszych klientów. Więcej informacji udzielimy po kontakcie.

Opinie (0)

Opinie o firmie Sylwester Kolęda FH Frodo


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.