Kompleksowe usługi taksówkarskie
Kompleksowe usługi taksówkarskie, Super Hallo Taxi, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5832082726
REGON: 001082939
KRS: 0000026647
Rok założenia:
1927
Branża:

O firmie

Firma Super Hallo Taxi została założona w 1948 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest na terenie Gdańska. Działalność przedsiębiorstwa polega na przewozie osób w wyznaczone miejsce. Dysponujemy ponad 200 samochodami osobowymi znanych i sprawdzonych marek, w tym autami typu kombi oraz bus. Miejsca w których można znaleźć nasze taksówki:
  • Dworzec PKP Gdańsk Główny, ul. Podwale Grodzkie 1
  • Centrum Handlowe „Carrefour”, ul. Schuberta 102
  • Centrum Handlowe „Galeria Przymorze”, ul. Obrońców Wybrzeża 1
Taksówki można również zamawiać telefonicznie, pod numerami: kom. 602 31 91 91, nr bezpłatnym 800 400 400, a także
58 301-91-91 i 58 305-91-91.

Oferta

Korporacja Super Hallo Taxi oparta jest na wieloletnich tradycjach. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami i realizujemy przewozy dla klientów indywidualnych. Dysponujemy ponad 200 samochodami osobowymi oraz autami typu kombi i busami na sześć lub siedem osób. Dzięki dużej liczbie pojazdów w tym samym czasie możemy realizować wiele zleceń. Taksówki mają klimatyzację oraz nowoczesny system łączności satelitarnej, dlatego zapewniają odpowiedni komfort przejazdów i docierają na wskazane miejsce punktualnie. Wychodzimy również naprzeciw klientom z innych państw niż Polska i w razie potrzeby gwarantujemy kierowców znających język angielski oraz niemiecki.

Oprócz standardowego przewozu osób oferujemy w Super Hallo Taxi również takie usługi jak:
  • zakupy na telefon
  • spedycja przesyłek
  • holowanie aut
  • odpalanie aut
  • odprowadzenie samochodów
  • transfery lotniskowe
  • obsługa imprez okolicznościowych
Ponadto obsługujemy zjazdy i konferencje.

Za kursy klienci mogą płacić różnymi formami, takimi jak przelew, gotówka, karta płatnicza, ale i również dedykowaną Kartą TAXI360 oraz elektronicznym eVoucherem czyli kodem przesyłanym za pomocą SMS-a lub e-maila. Z usług taksówkarskich oprócz osób prywatnych mogą korzystać także firmy. Zawieramy umowy stałe i jednorazowe, uwzględniamy opłaty zryczałtowane na dłuższych trasach oraz wystawiamy zbiorcze faktury VAT. W ramach współpracy z Polską Siecią Taxi mamy partnerów w każdym większym mieście w kraju, działających pod wspólnym numerem telefonu 19-123, co umożliwi Państwu bezproblemowe poruszanie się w tych miastach i otrzymanie jednej wspólnej faktury VAT. Szczegóły na naszej stronie www lub telefonicznie. Auta regularnie poddawane są kontroli stanu technicznego, po to, by zapewnić klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Kierowcy posiadają wszystkie potrzebne referencje i certyfikaty do przewozu osób. Gwarantujemy komfort i miłą atmosferę podczas podróży.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy dostępną na stronie internetowej.

Artykuły

Taksówka dla firmy zamiast samochodu z wypożyczalni
Taksówka dla firmy zamiast samochodu z wypożyczalni
Współczesne firmy taksówkarskie rozszerzają swoją działalność na teren całego kraju. W ofercie pojawiają się też propozycje dla firm włącznie ze stałymi umowami
Co oferuje nowoczesna firma taksówkarska?
Co oferuje nowoczesna firma taksówkarska?
Firmy taksówkowe systematycznie rozszerzają swoją ofertę o dodatkowe usługi. Zalicza się do nich pakiety dla biznesu, zakupy na telefon i płatności przelewem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Super Hallo Taxi

Super Hallo Taxi, Gdańsk

Opinie (10)

Opinie o firmie Super Hallo Taxi

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emil
Emil
5.0
28.05.2020
Szybko i komfortowo. Takie powinny być wszystkie korporacje taksówkarskie.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
26.03.2020
Super Hallo to korporacja obsługująca konferencję w której brałem udział. Nie mam żadnych krytycznych uwag. Co więcej mogę ich pochwalić za kulturę kierowców i komfort w samochodach.
Agnieszka
Agnieszka
5.0
08.01.2020
Można płacić kartą! Prawie nie używam gotówki, dlatego dla mnie to bardzo ważne.
Maciej
Maciej
5.0
08.11.2019
Prowadzę firmę i to Super Hallo podpisałem umowę na przewozy taksówkarskie. Zaoferowali mi dobre ceny i są zawsze punktualni. Tego właśnie potrzebowałem.
Oskar
Oskar
5.0
25.09.2019
Czekałem na przyjazd ważnego inwestora z zagranicy, dlatego zamówiłem na lotnisko taxi prowadzone przez kierowcę władającego językiem angielskim. Widać, że Super Hallo profesjonalnie podchodzi do tematu i dba o poziom swoich taksówkarzy.
Krystian
Krystian
5.0
20.07.2019
Byłem w mieście z grupą znajomych, dlatego zadzwoniliśmy po dużą taksówkę. Przyjechał busik i wygodnie dojechaliśmy na wskazane miejsce. Fajnie, że jest taka opcja, żeby wynająć większe taxi.
Adam
Adam
5.0
15.05.2019
Taksówkarz z tej firmy odebrał mnie z lotniska. Na co dzień mieszkam za granicą i niezbyt się orientuję w topografii Gdańska, ale dzięki Super Hallo trafiłem do właściwego hotelu.
Łukasz
Łukasz
5.0
27.03.2019
Byłem w Gdańsku latem, kiedy miasto zmagało się z falą tropikalnych upałów. Na szczęście w Super Hallo mają taksówki z klimatyzacją i nawet 30 stopni na zewnątrz nie stanowiło problemu.
Piotr
Piotr
5.0
28.01.2019
Mili kierowcy i wygodne auta. Często przyjeżdżam do Gdańska w celach biznesowych i poruszam się po mieście taksówkami. Wybieram zazwyczaj ofertę tej korporacji.
Mariusz
Mariusz
5.0
23.11.2018
Polecam taksówki Super Hallo. Kiedy tylko jestem w Gdańsku jeżdżę tylko nimi.