Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Produkcja mebli to proces, który wymaga nie tylko doświadczenia, ale też najlepszych materiałów. Mo...
Częstochowa, św. Barbary 95
Rudex z Rudy Śląskiej to firma, która od wielu lat dostarcza Państwu estetyczne i funkcjonalne akce...
Zduńska Wola, al. Kościuszki 2 lok. 14
Nasza firma sprzedaje akcesoria meblowe, a w tym mediaporty Schulte Evoline. To niezbędne wyposażen...
Produkcja i renowacja mebli wymaga od stolarzy nie tylko umiejętności, ale też zastosowania odpowie...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Radomsko w województwie łódzkim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Skłodowskiej 55. Kod pocztowy do korespondencji to: 97-500 Radomsko. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 51.07613N, 19.41594E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: biuro@styl-meb.pl. Firma "Styl-Meb " prowadzi swoją działalność w branży Akcesoria meblowe.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 509 743 060.

Kontakt

Kontakt Styl-Meb

Styl-Meb , Radomsko

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Akcesoria meblowe Radomsko - sprawdź inne firmy w okolicy

Preczów, Polna 4C
Świętochłowice, Plac Słowiański 9
Baranów, Jodłowa 3
Alwernia, Krakowska 65
Wadowice, os. Łąki 18a
Rzeszotary, Galicyjska 9
Kalwaria Zebrzydowska, Partyzantów 2b

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.