Profesjonalne studio projektowe
Profesjonalne studio projektowe, Studio Projektowe Foxygen Karolina Gerke, Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7532218855
REGON: 361250906
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Studio Projektowe Foxygen to firma zarządzana przez Karolinę Gerkę. Siedziba znajduje się w Poznaniu gdzie od 2015 roku studio świadczy swoje usługi.

Oferta

Studio projektowe Foxygen to młoda duchem, pełna energii pracownia. Podchodzimy do naszej pracy z pasją. Ważny jest dla nas nie tylko design, lecz także funkcjonalność i ekologia. Przede wszystkim jednak najważniejszy jest dla nas człowiek. To on musi być zadowolony z naszej pracy, to on musi dobrze się czuć w przestrzeni dla niego wykreowanej. To Jego potrzeby i gusta musimy zrozumieć, by wykonać naszą pracę jak najlepiej.

Jesteśmy pracownią zajmującą się projektowaniem architektoniczno-budowlanym oraz projektowaniem wnętrz wraz z projektami mebli. Współpracujemy z szeregiem branżystów, dzięki czemu możemy wykonać kompleksowy projekt wielobranżowy lub zająć się koordynacją międzybranżową szczególnie potrzebną przy obiektach takich jak inteligentne budynki. Na życzenie klienta wykonujemy również nadzór autorski podczas przebiegu budowy inwestycji.

Dla Twojej firmy możemy wykonać projekty obiektów użyteczności publicznej takich jak:
  • restauracje,
  • kawiarnie,
  • biura,
  • hotele,
  • przedszkola prywatne,
  • szkoły językowe i wiele więcej.
Naszymi specjalizacjami są między innymi Eco Dom, niestandardowe technologie budowlane, domy pasywne, domy energooszczędne, recykling w budownictwie i wnętrzach.

Interesujemy się ekologią w budownictwie, dlatego też jesteśmy otwarci na niestandardowe rozwiązania w projekcie. Mamy doświadczenie w projektowaniu domów pasywnych i energooszczędnych.

Jeśli więc pragniesz zamieszkać w ekologicznym i przyjaznym środowisku domu zapraszamy do współpracy.

Artykuły

Dom pasywny, czyli jaki?
Dom pasywny, czyli jaki?
Co to jest dom pasywny? Cechy architektoniczne domów pasywnych. Energooszczędne domy pasywne dbają o środowisko naturalne.

Wideo

Kontakt

Kontakt Studio Projektowe Foxygen Karolina Gerke

Studio Projektowe Foxygen Karolina Gerke, Poznań

Opinie (0)

Opinie o firmie Studio Projektowe Foxygen Karolina Gerke