Wydruki wielkoformatowe wysokiej jakości
Wydruki wielkoformatowe wysokiej jakości, Studio 906, Kraków

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6792256668
REGON: 351284422
Rok założenia:
1997

O firmie

Studio 906 to wyjątkowe miejsce na mapie Krakowa. Firma założona w 1997 roku zajmuje się usługami poligraficznymi na rzecz artystów, naukowców, studentów i agencji reklamowych. Oferuje najwyższą jakość, za przystępną cenę.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie branży sprawia, że firma jest w stanie zaoferować kompleksowe usługi w zakresie powielania materiałów. Nie tylko fotografuje, ale również drukuje przekazane materiały i podejmuje się ich oprawiania. Pracownicy Studia 906 zaczynali od wykonywania fotografii, a zmiany w technice powielania sprawiły, że zajęli się też drukowaniem cyfrowym. Na nowoczesnych maszynach drukują w różnym formacie, w tym również przygotowują druki wielkoformatowe. Wydruki wykonywane są na różnych materiałach, np. na papierze fotograficznym, papierze plakatowym i papierze barytowym. Ponadto w studiu używane są folie samoprzylepne, nieprzezroczyste i transparentne oraz tkaniny. Można do nich zaliczyć płótno bawełniane i materiał poliestrowy. Płótno doskonale nadaje się do tworzenia fotoobrazów i reprodukcji dzieł sztuki, natomiast poliester sprawdza się jako nośnik reklam, fotografii i plakatów.

W Studiu 906 wydrukowane prace są odpowiednio wzbogacane. Oferta obejmuje takie usługi jak:
  • laminowanie
  • naklejanie na podkład
  • oprawa prac
Laminat może być wykonywany w formie matowej, błyszczącej, półmatowej i strukturalnej. Z kolei naklejanie polega na łączeniu wydruków z pianką, PCV, szkłem i płytami kompozytowymi. Wreszcie oprawa dotyczy ramek aluminiowych i drewnianych.

Wydruki wielkoformatowe mogą być również nanoszone na systemy wystawiennicze. Są to roll upy, ścianki wystawiennicze i folie do naklejania na witryny.

Wymienione usługi pozwalają na przygotowanie wystaw fotograficznych, kampanii reklamowych i wystroju wnętrz. W tym ostatnim przypadku z usług firmy korzystają architekci, studenci i restauratorzy.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o Studiu 906. Więcej przeczytają Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. Stronę warto także odwiedzić ze względu na dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zlecenia.

Kontakt

Kontakt Studio 906

Studio 906, Kraków

Opinie (1)

Opinie o firmie Studio 906

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.01.2015
polecam