Schody drewniane
Schody drewniane, Strug Zakład Stolarsko-ciesielski Mirosław Szkonter, Machory

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6561005021
REGON: 290613410
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Strug powstało w 2016 roku. Siedziba firmy znajduje się w Rudzie Malenieckiej, w województwie świętokrzyskim. Właścicielem jest Mirosław Szkonter.

Oferta

Świadczymy usługi stolarsko-ciesielskie. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy prawdziwych fachowców. Są sumienni i odpowiedzialnie traktują powierzone im zadania. Pracownicy doskonale znają się na swojej profesji. Charakteryzują się wieloletnim doświadczeniem i bogatą wiedzą. Dzięki temu świadczone przez nas usług stoją na najwyższym poziomie.

Zakład stolarsko-ciesielski Strug stawia na jakość. Jesteśmy profesjonalistami. Do każdego zlecenia podchodzimy fachowo i wykonujemy je z należytą starannością. Posiadamy szeroką ofertę. Zajmujemy się budową domów drewnianych i renowacją mebli. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą kompleksowe prace stolarsko-ciesielskie.

Ponadto, nasza oferta zawiera:
  • schody drewniane
  • drzwi drewniane
  • podłogi drewniane
  • wygłuszenie stropu drewnianego
Nasze domy powstają z najwyższej jakości drewna modrzewiowego. Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

3 największe zalety domów drewnianych
3 największe zalety domów drewnianych
Domy z drewna cieszą się obecnie ogromną popularnością. Z czego wynika tak duże zainteresowanie drewnianym budownictwem? Podpowiadamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Strug Zakład Stolarsko-ciesielski Mirosław Szkonter

Strug Zakład Stolarsko-ciesielski Mirosław Szkonter, Machory

Opinie (3)

Opinie o firmie Strug Zakład Stolarsko-ciesielski Mirosław Szkonter

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Edwin
Edwin
5.0
11.07.2019
Zatrudniałem zakład stolarsko-ciesielski Mirosława Szkontera do renowacji moich mebli. Efekt ich prac jest świetny. Naprawdę w tej usłudze pokazali klasę. Jestem bardzo zadowolony.
Maks
Maks
5.0
07.05.2019
Znam tę firmę bardzo dobrze. Zaraz po jej otwarciu zleciłem im wykonanie drzwi i spisali się świetnie. Zdobyli moje zaufanie i od tego czasu w razie potrzeby korzystam z ich usług. Polecam
Dariusz
Dariusz
5.0
03.03.2019
Korzystałem z ich usług stolarskich. Muszę przyznać, że bardzo dobrze znają się na swojej robocie. Na pewno w przyszłości jeszcze zgłoszę się do tej firmy!