Montaż ogrzewania podłogowego
Montaż ogrzewania podłogowego, Strefa Grzania. M. Tkacz, Mierzyn

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8512504937
REGON: 812356665
Rok założenia:
2001

O firmie

Strefa Grzania to firma z Mierzyna, w powiecie polickim, w województwie zachodniopomorskim. Przedsiębiorstwo należy do Marcina Tkacza i specjalizuje się w handu i usługach związanych z systemami grzewczymi. Działa na rynku od 2001 roku i realizuje zlecenia dla klientów w Polsce i poza jej granicami, np. w Niemczech.

Oferta

Ogrzewanie to zagadnienie nad którym powinien się pochylić każdy właściciel domu. Odpowiednio dobrany system zapewnia optymalną temperaturę i niewielkie zużycie energii. Samodzielny wybór nie jest jednak prosty, dlatego najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów ze Strefy Grzania. Firma zatrudnia osoby od lat zajmujące się projektowaniem instalacji grzewczych oraz ich montażem. Rozwiązania, które oferuje przedsiębiorstwo pochodzą od renomowanych producentów, dlatego są wytrzymałe i można je dopasować do niemal każdego wnętrza. Dotyczy to pieców, kotłów i podgrzewaczy wody wraz z armaturą. Firma zajmuje się także kompleksowym wykonywaniem instalacji centralnego ogrzewania w których ciepło oddawane jest do otoczenia przez grzejniki lub ogrzewanie podłogowe. Szczególnie ten drugi rodzaj ogrzewania jest polecany, ponieważ w pomieszczeniach nie unosi się kurz, a powietrze jest idealne do oddychania, gdyż nie jest tak nagrzane. O wyborze tej metody mogą również przesądzić walory estetyczne, ponieważ na instalacji kładzione są specjalne panele, terakota lub płytki kamienne. Prawidłowo wykonana instalacja wygląda świetnie, a jej stosowanie może przynieść nawet 30% oszczędności. Klienci zainteresowani instalacjami grzewczymi powinni się też zastanowić nad zakupem stacji uzdatniających wodę. Zmiękczona woda sprawia, że nie powstaje kamień, a co za tym idzie przedłuża to życie instalacji i urządzeń.

Poza techniką grzewczą firma zajmuje się także dostarczaniem wyposażenia łazienek, wentylacji i instalacji centralnego odkurzacza. W przypadku łazienek Strefa Grzania sprzedaje takie artykuły jak:
  • prysznice
  • brodziki
  • armatura
  • grzejniki
  • maty grzewcze
  • wanny
Z kolei wentylacja oferowana przez przedsiębiorstwo opiera się na rozwiązaniach mechanicznych. Są to systemy wentylacyjne wyposażone w rekuperatory, czyli urządzenia do odzyskiwania ciepła z powietrza. Takie instalacje nie tylko wymieniają powietrze w pomieszczeniach, ale również pozwalają na oszczędzanie energii potrzebnej na podgrzanie powietrza. Ciekawym rozwiązaniem, które sprawdza się w domach jest też odkurzacz centralny. System jest wydajny, a jego zaletą jest też to, że do jego obsługi jest potrzebna wyłącznie lekka rura z końcówką.

Więcej informacji o Strefie Grzania znajdą Państwo na stronie internetowej.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje rozwiązania takich marek jak: Borysowski, Kludi, Grohe, Hansgrohe, Huppe, Vasco, Keramag, Koło, Ravak, Roca, PollspaÂ.

Kontakt

Kontakt Strefa Grzania. M. Tkacz

Strefa Grzania. M. Tkacz, Mierzyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Strefa Grzania. M. Tkacz