Terapia metodą Dyna-Lingua M.S.
Terapia metodą Dyna-Lingua M.S., Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji, Wrocław

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 14:00
Wt.
10:00 - 14:00
Śr.
10:00 - 14:00
Cz.
10:00 - 14:00
Pt.
10:00 - 14:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981754612
REGON: 930486882
KRS: 0000191809

O firmie

Jako Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji funkcjonujemy w branży od 1995 roku. Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu. Zajmujemy się prowadzeniem terapii dla dzieci i osób dorosłych z zaburzeniami mowy.

Oferta

Na co dzień zajmujemy się prowadzeniem terapii zarówno dzieci, jak i osób dorosłych, zmagających się z różnego rodzaju zaburzeniami mowy. Pracujemy przede wszystkim z dziećmi autystycznymi i o opóźnionym rozwoju intelektualnym. Naszymi pacjentami są też dzieci z zaburzeniami o charakterze dysfazji sensorycznej i motorycznej, a także osoby dorosłe, cierpiące na afazję.

W swojej pracy korzystamy z metody Dyna-Lingua M.S., która powstała jako wynik współpracy Małgorzaty Młynarskiej - logopedy, oraz Tomasza Smereki - psychologa. Metoda skupia się przede wszystkim na logopedii i psychologii rozwojowej, czyli mowie i myśleniu. Jej głównym celem jest rozwijanie i usprawnienie mowy i myślenia osób poddanych terapii. Drugim nurtem, z którego korzystamy, jest wiedza neuropsychologiczna, psycholingwistyczna i neurolingwistyczna. Dodatkowo skupiamy się też na teorii uczenia się i zachowania. Te aspekty są bardzo ważne, szczególne w zakresie tworzenia schematów percepcyjno-motorycznych i nawyków ruchowych, modelowania zachowań i wygaszania niewłaściwych zachowań u osób poddanych terapii.

Prowadzimy projekt Klub grupy wsparcia Dyna Lingua. Jego celem jest skuteczne wsparcie w aktywizacji społecznej i zawodowej osób dorosłych w wieku powyżej 18 lat, które zmagają się z niepełnosprawnością intelektualną. Wsparcie otrzymują również rodziny takich osób.

Terapia mowy i myślenia poprzez pracę odbywa się w Cafe Równik - miejscu, w którym zadbamy o podniebienia naszych gości. Szukamy ciekawych smaków, a wszystkie posiłki przygotowujemy z najlepszych składników. Posiadamy dania dla wegetarian oraz weganów. Serwujemy gorącą i pyszną kawę, ale też zimne napoje takie jak herbaty, lemoniady, czy świeżo wyciskane soki. Polecamy ciasta własnego wypieku, kanapki, przekąski i dania obiadowe. Do klubokawiarni można bez problemu przyjść z czworonogiem.

Szczegóły zamieszczone są na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy.

Artykuły

Co warto wiedzieć o terapii metodą Dyna-Lingua M.S.? Sprawdź, co na jej temat podpowiadają specjaliści ze Stowarzyszenia Twórców i Zwolenników Psychostymulacji?
Co warto wiedzieć o terapii metodą Dyna-Lingua M.S.? Sprawdź, co na jej temat podpowiadają specjaliści ze Stowarzyszenia Twórców i Zwolenników Psychostymulacji?
Terapia Dyna-Lingua została opracowana z myślą o dzieciach i osobach dorosłych, które zmagają się z zaburzeniami mowy. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji

Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji, Wrocław

Opinie (5)

Opinie o firmie Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Czarek
Czarek
5.0
26.05.2022
Bardzo dobra placówka. Polecam.
Kasper
Kasper
5.0
22.03.2022
W klubokawiarni odbywa się świetna terapia dla osób z zaburzeniami mowy. Bardzo chętnie chodzę na te zajęcia.
Grażyna
Grażyna
5.0
30.01.2022
Terapia w tej placówce ma bardzo dobry wpływ na zachowanie mojego dziecka. Polecam.
gruby x wiejskie osp xx
gruby x wiejskie osp xx
5.0
19.01.2022
Polecam. Takich miejsc nam potrzeba.
Adrianna
Adrianna
4.0
18.11.2021
Stowarzyszenie Twórców i Zwolenników Psychostymulacji to idealne miejsce dla osób, które zmagają się z zaburzeniami mowy. Ich zajęcia dają naprawdę świetne rezultaty.