Tenis stołowy to nasza pasja i zawód
Tenis stołowy to nasza pasja i zawód, Stowarzyszenie Top-Spin, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 22:00
Wt.
08:00 - 22:00
Śr.
08:00 - 22:00
Cz.
08:00 - 22:00
Pt.
08:00 - 22:00
Sb.
08:00 - 22:00
Nd.
08:00 - 20:00
Dane rejestrowe:
NIP: 8522635291
REGON: 368278368

O firmie

Stowarzyszenie Top-Spin to klub sportowy, który prowadzimy od wielu lat. Znajdujemy się w Szczecinie. Zrzeszamy dzieci, młodzież i osoby dorosłe, zarażając pasją do tenisa stołowego, ale nie tylko.

Oferta

Nasz klub otwarty jest dla każdego - od osób, które stawiają swoje pierwsze kroki w nauce zasad i techniki gry w tenisa stołowego, a także zawodowcy, którzy szkolą się pod okiem najlepszych trenerów, aby występować w zawodach sportowych. Nasza placówka daje naprawdę sporo możliwość, takich jak aktywny sposób na spędzenie wolnego czasu, przynależność do grupy zapalonych sportowców oraz pokazanie się na arenie krajowej.

Zakres naszych działań obejmuje:
  • treningi tenisa stołowego dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • prowadzenie lig sportowych,
  • organizację turniejów sportowych,
  • organizację imprez sportowych.
Poza zajęciami z tenisa stołowego osoby chętne mogą również zapisać się u nas na badminton i padel. Szczególnie ten drugi dopiero zaczyna zdobywać popularność w Polsce.

Chcesz zobaczyć, jak wyglądają zajęcia, sala i treningi? Zapraszamy do kontaktu ze Stowarzyszeniem Top-Spin w Szczecinie i umówienia się na swoją pierwszą wizytę. Chętnie pokażemy Ci wszystko od podstaw.

Artykuły

Dlaczego tenis stołowy jest idealnym sportem dla każdego? Top-Spin
Dlaczego tenis stołowy jest idealnym sportem dla każdego? Top-Spin
Tenis stołowy to popularna gra sportowa na całym świecie. Polega na odbijaniu małej piłeczki między dwoma graczami. Poznaj jej inne szczegóły w Klubie Top-Spin.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stowarzyszenie Top-Spin

Stowarzyszenie Top-Spin, Szczecin

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Stowarzyszenie Top-Spin


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.