Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6331723215
Rok założenia:
2001
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Stomatolodzy, Stomatologia Protetyka Wodecki, Jastrzębie-Zdrój Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Wodecki znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju, w województwie śląskim. Klinika posiadająca kontrakt z NFZ, tak samo, jak prywatny gabinet przy ul. Zielonej 18a, 44-335 należy do Danuty Wodeckiej. W placówce od 2000 roku prowadzone jest leczenie dzieci i dorosłych.

Oferta

Stomatologia Wodecki to klinika zatrudniająca lekarzy stomatologów oraz higienistki stomatologiczne. W swojej praktyce dentyści korzystają z urządzeń diagnostycznych oraz narzędzi przeznaczonych do leczenia różnych schorzeń w obrębie jamy ustnej. Poza leczeniem stomatologicznym instruują pacjentów, w jaki sposób dbać o zdrowie zębów i dziąseł.

Jakie usługi oferuje Stomatologia Wodecki z Jastrzębia-Zdroju?

Stomatologia Wodecki oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej oraz protetyki. W miejscu tym diagnozowani i leczeni są dorośli oraz w ramach pedodoncji dzieci. Najmłodsi pacjenci mogą ze swoimi opiekunami przyjść do gabinetu na wizytę adaptacyjną, dzięki czemu przyszłe zabiegi nie będą tak stresujące. Dzieci oraz dorośli mogą się też poddać zabiegom profilaktycznym, w tym fluoryzowaniu i lakowaniu zębów oraz usuwaniu kamienia nazębnego.

W jaki sposób w klinice Wodecki leczone są zęby?

Dentyści z kliniki Wodecki leczą przede wszystkim próchnice. Używają do tego celu trzy rodzaje wypełnień, w tym materiały światłoutwardzalne, materiały chemoutwardzalne oraz wypełnienia glassionomerowe. W gabinetach kliniki leczona jest też nadwrażliwość zębów oraz problemy z zajęciem miazgi zębowej przez próchnicę. Wdrażane jest w takiej sytuacji leczenie kanałowe, czyli endodontyczne. Nie zawsze chory ząb da się uratować, dlatego w poważniejszych przypadkach konieczne jest leczenie chirurgiczne.

Jakie zabiegi chirurgiczne wykonywane są w klinice Wodecki?

W klinice Wodecki wykonywane są różne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie zębów. Wyrywane są tu uszkodzone zęby mleczne oraz stałe ósemki, czyli zęby mądrości. Pacjenci mogą też się poddać zabiegom usuwania korzeni zębowych.

Na czym polega protetyka w klinice Wodecki?

W miejscach po utraconych zębach w klinice stomatologicznej Wodecki wstawiane są uzupełnienia protetyczne. W ramach protetyki specjaliści dobierają różne materiały, które przywracają prawidłowy zgryz i ładny wygląd uzębienia. Można do nich zaliczyć:
  • protezy akrylowe całkowite,
  • protezy akrylowe częściowe,
  • protezy akrylowe bezbarwne,
  • protezy szkieletowe,
  • korony pełnoceramiczne,
  • korony ceramiczne na metalu,
  • korony ceramiczne na cyrkoniach,
  • korony metalowe,
  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • mosty.
Ponadto mocowane są licówki, na których montowane są sztuczne zęby.

Jakie zabiegi wykonuje klinika Wodecki w ramach stomatologii estetycznej?

W klinice Wodecki w ramach stomatologii estetycznej wybielane są zęby, w tym zęby martwe. Stosowana do tego celu metoda to metoda nakładkowa. Ponadto dentyści zajmują się piaskowaniem zębów, korygują ich kształt i w razie potrzeby odbudowują przednie zęby.

Więcej informacji dotyczących kliniki stomatologicznej Wodecki można znaleźć na stronie internetowej, natomiast rejestracji należy dokonywać telefonicznie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stomatologia Protetyka Wodecki

Stomatologia Protetyka Wodecki, Jastrzębie-Zdrój

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Stomatologia Protetyka Wodecki

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Aleksander
Aleksander
5.0
26.05.2021
Gabinet stomatologiczny z miłą atmosferą. Byłem tutaj trochę razy i nigdy się nie zawiodłem.
Kamil
Kamil
5.0
25.03.2021
Korzystałem tutaj z leczenia protetycznego. Cały proces został dobrze zaplanowany, a jego poszczególne etapy starannie wykonane. Polecam.
Filip
Filip
5.0
17.11.2020
Plombowanie poszło bardzo sprawnie i ząb już mnie nie boli. Polecam ten gabinet.
Irek
Irek
5.0
06.09.2020
Przeszedłem tu leczenie kanałowe i dzięki temu nie straciłem zęba. Dziękuję!
Milena
Milena
4.0
29.07.2020
Można tu przyjść z dzieckiem na wizytę adaptacyjną i to bardzo pomaga. Moja córeczka już się nie boi.
Dominika
Dominika
5.0
20.05.2020
Przychodzę tu z moimi dziećmi i nigdy się nie boją! Widać stomatolodzy mają dobre podejście do maluchów.
Klara
Klara
5.0
09.03.2020
W klinice Wodecki panuje miła atmosfera, a leczenie odbywa się w znieczuleniu, więc nic mnie nie bolało.