Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6331723215
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Stomatolodzy, Stomatologia Protetyka Implantologia, Jastrzębie-Zdrój Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stomatologia Wodecki znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju, w województwie śląskim. Klinika posiadająca kontrakt z NFZ, tak samo, jak prywatny gabinet przy ul. Zielonej 18a, 44-335 należy do Danuty Wodeckiej. W placówce od 2000 roku prowadzone jest leczenie dzieci i dorosłych.

Oferta

Stomatologia Wodecki to klinika zatrudniająca lekarzy stomatologów oraz higienistki stomatologiczne. W swojej praktyce dentyści korzystają z urządzeń diagnostycznych oraz narzędzi przeznaczonych do leczenia różnych schorzeń w obrębie jamy ustnej. Poza leczeniem stomatologicznym instruują pacjentów, w jaki sposób dbać o zdrowie zębów i dziąseł.

Jakie usługi oferuje Stomatologia Wodecki z Jastrzębia-Zdroju?
Stomatologia Wodecki oferuje usługi z zakresu stomatologii zachowawczej, protetyki oraz implantologii. W miejscu tym diagnozowani i leczeni są dorośli oraz w ramach pedodoncji dzieci. Najmłodsi pacjenci mogą ze swoimi opiekunami przyjść do gabinetu na wizytę adaptacyjną, dzięki czemu przyszłe zabiegi nie będą tak stresujące. Dzieci oraz dorośli mogą się też poddać zabiegom profilaktycznym, w tym fluoryzowaniu i lakowaniu zębów oraz usuwaniu kamienia nazębnego.

W jaki sposób w klinice Wodecki leczone są zęby?
Dentyści z kliniki Wodecki leczą przede wszystkim próchnice. Używają do tego celu trzy rodzaje wypełnień, w tym materiały światłoutwardzalne, materiały chemoutwardzalne oraz wypełnienia glassionomerowe. W gabinetach kliniki leczona jest też nadwrażliwość zębów oraz problemy z zajęciem miazgi zębowej przez próchnicę. Wdrażane jest w takiej sytuacji leczenie kanałowe, czyli endodontyczne. Nie zawsze chory ząb da się uratować, dlatego w poważniejszych przypadkach konieczne jest leczenie chirurgiczne.

Jakie zabiegi chirurgiczne wykonywane są w klinice Wodecki?
W klinice Wodecki wykonywane są różne zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej, w tym usuwanie zębów. Wyrywane są tu uszkodzone zęby mleczne oraz stałe ósemki, czyli zęby mądrości. Pacjenci mogą też się poddać zabiegom usuwania korzeni zębowych.

Na czym polega protetyka w klinice Wodecki?
W miejscach po utraconych zębach w klinice stomatologicznej Wodecki wstawiane są uzupełnienia protetyczne. W ramach protetyki specjaliści dobierają różne materiały, które przywracają prawidłowy zgryz i ładny wygląd uzębienia. Można do nich zaliczyć:
  • protezy akrylowe całkowite,
  • protezy akrylowe częściowe,
  • protezy akrylowe bezbarwne,
  • protezy szkieletowe,
  • korony pełnoceramiczne,
  • korony ceramiczne na metalu,
  • korony ceramiczne na cyrkoniach,
  • korony metalowe,
  • wkłady koronowo-korzeniowe,
  • mosty.
Ponadto mocowane są licówki i wszczepiane implanty, na których montowane są sztuczne zęby.

Jakie zabiegi wykonuje klinika Wodecki w ramach stomatologii estetycznej?
W klinice Wodecki w ramach stomatologii estetycznej wybielane są zęby, w tym zęby martwe. Stosowana do tego celu metoda to metoda nakładkowa. Ponadto dentyści zajmują się piaskowaniem zębów, korygują ich kształt i w razie potrzeby odbudowują przednie zęby.

Więcej informacji dotyczących kliniki stomatologicznej Wodecki można znaleźć na stronie internetowej, natomiast rejestracji należy dokonywać telefonicznie.


Artykuły

Jak skutecznie wybielić zęby?
Jak skutecznie wybielić zęby?
Każdy z nas marzy o lśniących i białych zębach, lecz nie wszystkie zabiegi wybielające są bezpieczne. Jak skutecznie wybielić zęby i gdzie najlepiej to zrobić?

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stomatologia Protetyka Implantologia

Stomatologia Protetyka Implantologia, Jastrzębie-Zdrój

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Stomatologia Protetyka Implantologia

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
17.11.2020
Plombowanie poszło bardzo sprawnie i ząb już mnie nie boli. Polecam ten gabinet.
Irek
Irek
5.0
06.09.2020
Przeszedłem tu leczenie kanałowe i dzięki temu nie straciłem zęba. Dziękuję!
Milena
Milena
4.0
29.07.2020
Można tu przyjść z dzieckiem na wizytę adaptacyjną i to bardzo pomaga. Moja córeczka już się nie boi.
Dominika
Dominika
5.0
20.05.2020
Przychodzę tu z moimi dziećmi i nigdy się nie boją! Widać stomatolodzy mają dobre podejście do maluchów.
Klara
Klara
5.0
09.03.2020
W klinice Wodecki panuje miła atmosfera, a leczenie odbywa się w znieczuleniu, więc nic mnie nie bolało.