Budowa całorocznych i letniskowych domów drewnianych
Budowa całorocznych i letniskowych domów drewnianych , Stol Haus sp. z o.o. Budowa domów szkieletowych., Krosno Odrzańskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291695275
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Stol Haus to firma z Krosna Odrzańskiego, w województwie lubuskim, prowadząca też zakład w Cybince. Spółka zajmuje się usługami stolarskimi, w tym budową domów drewnianych. Początki działalności przedsiębiorstwa sięgają 2002 roku.

Oferta

Dom wolnostojący to marzenie wielu osób. Daje poczucie wolności, tak ważne szczególnie w dobie pandemii. Poszukując firm, które zajmują się budową całorocznych albo letniskowych domów warto zainteresować się ofertą przygotowaną przez Stol Haus. Przedsiębiorstwo, które legitymuje się ponad 20-letnim doświadczeniem w pracach stolarskich, buduje domy z drewna. Materiał od zarania dziejów używany przy budowie siedzib ludzkich także teraz w polskim klimacie doskonale się sprawdza. Domy drewniane są wytrzymałe, odpowiednia termoizolacja sprawia, że ich ogrzanie nie jest trudne i dużo nie kosztuje, a prefabrykowana konstrukcja w przypadku domów szkieletowych, nazywanych też kanadyjskimi umożliwia szybkie postawienie całego budynku i wykończenie jego wnętrza. Stol Haus buduje domy kanadyjskie nawet w 8 tygodni! Są to obiekty o powierzchni od 90 do nawet 168 metrów kwadratowych powierzchni, najczęściej parterowe albo z użytkowym poddaszem. W bryle budynku umieszczane są garaże, tarasy i balkony, a wnętrza dzielone są na odpowiednią liczbę pomieszczeń, w tym salony, łazienki, kuchnie i sypialnie. Domy kanadyjskie są estetyczne, zdrowe, ponieważ wykonane są z drewna i łatwe to urządzenia oraz modernizacji.

Całoroczne domy albo domki letniskowe Stol Haus buduje również w technologii opartej na balach drewna. Letniskowe domki mogą mieć ponad 60 metrów kwadratowych powierzchni, a całoroczne nawet 160. Oczywiście w ramach kompleksowej oferty przedsiębiorstwo wykańcza wnętrza, jeśli takie jest życzenie zamawiającego budowę. Prace wykończeniowe prowadzone są m.in. z użyciem produkowanej przez firmę stolarki drewnianej. Można do niej zaliczyć okna z okiennicami, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, a także konstrukcje stawiane przy domach lub jako wolnostojące. Są to:
  • garaże,
  • wiaty,
  • ogrody zimowe,
  • elementy małej architektury.
Wśród tych ostatnich są m.in. altany, pergole i tarasy.

Dodatkowe informacje i zdjęcia dokumentujące zlecenia zrealizowane przez Stol Haus znajdują się na stronie internetowej, natomiast kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.


Kontakt

Kontakt Stol Haus sp. z o.o. Budowa domów szkieletowych.

Stol Haus sp. z o.o. Budowa domów szkieletowych., Krosno Odrzańskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Stol Haus sp. z o.o. Budowa domów szkieletowych.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.