Całoroczne domy z drewna
Całoroczne domy z drewna, Stol Haus sp. z o.o., Krosno Odrzańskie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9291695275
REGON: 977994188
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Stol Haus znajduje się w Krośnie Odrzańskim, w województwie lubuskim. Przedsiębiorstwo założone w 2002 roku zajmuje się budową drewnianych domów. Realizuje zamówienia na obiekty letniskowe i całoroczne.

Oferta

Drewno to materiał, który doskonale nadaje się do budowy domów, dlatego firma Stol Haus używa go podczas realizowania zamówień na obiekty mieszkalne i letniskowe. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i wyprodukowanie takiej konstrukcji, która w pełni Państwa zadowoli. Domy projektowane przez firmę powstają z drewnianych elementów, które następnie są składane na miejscu przeznaczenia w całość. Spółka oferuje nie tylko produkcję całej konstrukcji, ale także jej fachowy montaż i prace wykończeniowe pod klucz, tak, by mogli Państwo zamieszkać w swoim wymarzonym domu.

Podstawą firmowej oferty jest budowa domów szkieletowych, które powstają z prefabrykowanych elementów. Taka budowa sprawia, że obiekt budowany jest bardzo szybko, jest lekki, a jego ewentualne rozbudowy i modernizacje też nie są problemem. Inne zalety, które wiążą się z wybraniem takiego domu to dobre właściwości termiczne i swoisty mikroklimat, który powstaje we wnętrzu i korzystnie wpływa na zdrowie. Poza domami szkieletowymi zakład opuszczają elementy domów z bali. Ich konstrukcja sprawdza się zarówno w przypadku obiektów letniskowych, jak i całorocznych. Każdy z nich może zostać doprowadzony do odpowiadającego Państwu standardu. Powierzchnia domów szkieletowych i wykonanych z bali może się wahać. Najmniejsze z obiektów mają niewiele ponad 20 metrów kwadratowych, natomiast największe ponad 160.

Oczywiście każdy drewniany dom powinien być wyposażony w stolarkę otworową, dlatego firma Stol Haus zajmuje się produkcją stylowych lub klasycznych okien i drzwi. Wyróżniają się one estetycznym wykonaniem, szczelnością i wytrzymałością. Okna składają się, poza drewnem lub plastikiem, z metalowych okuć, zespolonych szyb i uszczelek oraz są pokryte farbą. Ponadto firma dostarcza okiennice oraz zajmuje się realizowaniem zleceń na małą architekturę. Można do niej zaliczyć:
  • wiaty
  • altany
  • garaże
  • bramy
  • daszki
  • ogrody zimowe
Budowane są również antresole i tarasy.

Więcej informacji związanych z firmą Stol Haus oraz dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Wideo

Kontakt

Kontakt Stol Haus sp. z o.o.

Stol Haus sp. z o.o., Krosno Odrzańskie

Opinie (0)

Opinie o firmie Stol Haus sp. z o.o.