przyjazna Galwanizacja, Sto-Gal Polska s.c. Chrapek Wioletta, Chrapek Zenon, Skoczów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5482730431
REGON: 386003864
Rok założenia:
2020
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Sto-Gal ma siedzibę w Skoczowie, w województwie śląskim. Oferujemy usługi cynkowania galwanicznego, które wykonujemy już od 1991 roku.

Oferta

Cynkowanie galwaniczne to skuteczna metoda zabezpieczania antykorozyjnego przedmiotów ze stali oraz żeliwa. Z tego powodu jest bardzo popularna w branży motoryzacyjnej, budowlanej, lotniczej, elektrotechnicznej i związanej z produkcją sprzętu RTV i AGD. Cały proces opiera się na wykorzystywaniu napięcia eklektycznego, dlatego nazywa się go często cynkowaniem elektrolitycznym.

W naszej galwanizerni realizujemy głównie zamówienia na:
  • cynkowanie galwaniczne na zawieszkach,
  • cynkowanie galwaniczne w urządzeniach obrotowych,
  • cynkowanie galwaniczne z pasywacją powłok w odcieniu niebieskim lub żółtym.
Mamy możliwość nakładania powłok, które cechuje zwiększona twardość i odporność na ścieranie albo dodatkowe efekty wizualne, a w tym nawierzchnie błyszczące o zabarwieniu żółtym i białym w różnych odcieniach.

Galwanizacja metali zapewnia przedmiotom skuteczną ochronę przed rdzą, dlatego, że warstwa cynku dobrze znosi działanie wilgoci oraz tlenu nawet przez kilkadziesiąt lat. Tak wykończone elementy wymagają minimalnej konserwacji i są znacznie mniej podatne na uszkodzenia. Cały proces jest szybki i co ważne gwarantuje równomierne pokrycie całej powierzchni przedmiotów o różnych wymiarach.

Zapraszamy serdecznie do składania zleceń na usługi galwanizacyjne - firma Sto-Gal z siedzibą w Skoczowie.

Kontakt

Kontakt Sto-Gal Polska s.c. Chrapek Wioletta, Chrapek Zenon

Sto-Gal Polska s.c. Chrapek Wioletta, Chrapek Zenon, Skoczów

Słowa kluczowe

Opinie

Opinie o firmie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.