Szeroki wybór okien i drzwi
Szeroki wybór okien i drzwi, Stig-aluminium Adam Kasprowicz, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5711589159
REGON: 146849736
Rok założenia:
2013
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Stig-aluminium znajduje się w Piasecznie, w województwie mazowieckim. Działalność prowadzimy od 2013 roku, co sprawia, że dobrze znamy potrzeby i oczekiwania klientów oraz doskonale wiemy jak im sprostać. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Adam Kasprowicz.

Oferta

Specjalnością firmy Stig-aluminium jest produkcja stolarki okiennej i drzwiowej. Klientom dostarczamy wysokiej klasy produkty w konkurencyjnych cenach. Oprócz produkcji zajmujemy się również montażem oferowanego asortymentu i jego serwisem.

Oferta przedsiębiorstwa Stig-aluminium to:
  • drzwi,
  • okna,
  • werandy,
  • świetliki,
  • fasady.
Klienci mogą liczyć na fachową obsługę na wszystkich etapach nawiązanej współpracy. Mamy spore doświadczenie w pracach budowlanych, dlatego zapewniamy również fachowe doradztwo. Pomagamy przy wyborze odpowiednich okien do mieszkania czy fasad aluminiowych, aby były zgodne ze specyfiką obiektu budowlanego.

Nie zabraknie u nas gustownych drzwi wejściowych do domu. Wykonujemy je z trwałych materiałów, dlatego są one gwarancją bezpieczeństwa i skutecznej izolacji cieplnej. Są również odporne na wysoki stopień eksploatacji, co sprawia, że idealnie nadają się jako drzwi wejściowe do budynku publicznego.

Zapewniamy darmowy transport zakupionych wyrobów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Stig-aluminium.

Kontakt

Kontakt Stig-aluminium Adam Kasprowicz

Stig-aluminium Adam Kasprowicz, Piaseczno

Opinie (0)

Opinie o firmie Stig-aluminium Adam Kasprowicz