Montaż kominków pasujących do wnętrza Twojego domu
Montaż kominków pasujących do wnętrza Twojego domu, Stepkom. M. Gappa, Chojnice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5040068610
REGON: 360920440
Dodatkowe kontakty:

606 309 583

52 937 34 76

Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Prowadzona przez nas firma Stepkom ma swoją siedzibę w Chojnicach, w powiecie sępoleńskim, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność na rynku rozpoczęliśmy ponad dwadzieścia lat temu, od tego czasu zapewniamy Klientom obsługę w zakresie dostawy oraz instalacji: kominków, bram garażowych, rekuperatorów, odkurzaczy centralnych oraz osłon okiennych. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Marcin Gappa.

Oferta

Nasza firma Stepkom znajduje się w Chojnicach. Od wielu lat istniejemy na rynku. Przez ten czas udało nam się zdobyć niezbędne doświadczenie, poszerzyć zakres swojej specjalistycznej wiedzy oraz dopracować ofertę. To wszystko ma bezpośredni wpływ na jakość świadczonych przez nas usług. Dzięki temu, iż są one realizowane na najwyższym poziomie, możemy się pochwalić gronem zadowolonych Klientów, którzy chętnie do nas wracają, aby skorzystać z kolejnych usług.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, posiadamy szeroki wybór kominków renomowanych producentów. W skład oferty wchodzą jednak nie tylko same kominki, ale również akcesoria do nich. Posiadamy między innymi:
  • wkłady kominkowe
  • akcesoria przyłączeniowe
  • piecyki na drewno (żeliwne i kaflowe)
  • biokominki wiszące
  • biokominki wolnostojące
  • kafle do budowy pieców i kominków kaflowych
  • gotowe kominy stalowe w elementach

Zakup kominka pozwala nadać wnętrzu niepowtarzalnego charakteru. Ten element pełni nie tylko funkcję dekoracyjną. Ze względu na niskie koszty eksploatacji może stać się świetną alternatywą dla centralnego ogrzewania.

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu instalacji kominkowych. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego wszystkie powierzone nam prace wykonujemy starannie i terminowo. Nie ograniczamy naszej działalności wyłącznie do sprzedaży i montażu kominków. Trudnimy się także dostarczaniem i montowaniem bram garażowych i przemysłowych oraz automatyki do bram. Oferujemy szeroki wachlarz bram: segmentowych, przesuwnych, uchylnych i rolowanych.

Osobom szukających innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie odkurzania proponujemy skorzystanie ze świadczonych przez nas usług projektowania i wykonywania instalacji centralnego odkurzania. Zajmujemy się również projektowaniem i montażem instalacji wentylacji z odzyskiem ciepła. Zapewniamy dostawę i instalację nowoczesnych rekuperatorów. Uzupełnieniem naszej wszechstronnej działalności jest sprzedaż osłon okiennych: moskitier, rolet, plis i żaluzji.

Wszystkie zainteresowane osoby odsyłamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełna oferta. Zachęcamy również do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!

Kontakt

Kontakt Stepkom. M. Gappa

Stepkom. M. Gappa, Chojnice

Opinie (0)

Opinie o firmie Stepkom. M. Gappa