Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:30 - 15:30
Wt.
07:30 - 15:30
Śr.
07:30 - 15:30
Cz.
07:30 - 15:30
Pt.
07:30 - 15:30
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5311649946
REGON: 141642321
KRS: 0000316943
Rok założenia:
2008

Polecane oferty

Jako kadra firmy Termil w swojej pracy wykorzystujemy produkty marki Canada Waterproof System, któr...
W ofercie naszych usług znajdują się izolacje budynków, w celu ochrony ich przed zalaniem. Nasze dz...
W ofercie naszych usług znajdują się izolacje budynków, w celu ochrony ich przed zalaniem. Nasze dz...
Jako kadra Mazowieckiego przedsiębiorstwa hydroizolacji Kapilar mieliśmy już możliwość współpracowa...

O firmie

Siedziba firmy Steinbacher Izoterm zlokalizowana jest w Cząstkowie Mazowieckim. Działalność rozpoczęliśmy w 2009 roku. Posiadamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość oferowanych przedmiotów i usług. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym celem firmy Steinbacher Izoterm jest zapewnienie klientom środków do oszczędnej gospodarki energią, dzięki zastosowaniu systemów termicznych, które eliminują straty ciepła. Dążymy do oszczędzania milionów litrów oleju grzewczego, i tym samym ograniczamy tysiące ton emitowanego CO2 i SO2, albo wtedy, kiedy opieramy się całkowicie na „wolnej produkcji” HKCKW i HFKW.

Możemy Państwu zaproponować montaż izolacji, termoizolacji oraz hydroizolacji. Zajmujemy się również izotermami. Ponadto w naszej ofercie znaleźć można materiały termoizolacyjne oraz systemy izolacji. Podejmiemy się wykonania izolacji budowlanych, w skład których wchodzą:
  • izolacje dachów,
  • izolacje podłóg,
  • izolacje tarasów,
  • izolacje termicznych rur,
  • izolacje fundamentów,
  • izolacje ścian.
Płyty izolacyjne z poliuretanu znajdą swoje zastosowanie w dachach z pokryciem z tworzywa sztucznego lub bitumicznym (z lub bez obciążenia żwirowego), a także środkowej izolacji płyt wielowarstwowych oraz płyt pilśniowych.

Płyta termoizolacyjna może służyć jako fundamenty, ściany piwnic, cokoły, dachy płaskie, podłogi i fasady. Ponadto do izolacji cokołów, izolacji fasad budynków. Płyty firmy Steinodur stosuje się w miejscach gdzie wymagana jest wysoka wytrzymałość mechaniczna, ponadto te płyty zostały specjalnie zaprojektowane do izolacji podłóg oraz posadzek poddanych wysokim obciążeniom powstałym między innymi pod wpływem: samochodów ciężarowych i osobowych, wózków widłowych, regałów w magazynach wysokiego składowania oraz urządzeń produkcyjnych. Płyty termoizolacyjne służą do budowy dachów płaskich odwróconych, dachów zielonych, tarasów, patio, parkingów, podłóg oraz ścian.

Natomiast płyty termoizolacyjne, które są pokryte dwustronnie folią stosuje się do izolacji termicznej konstrukcji budowlanych, w których wymagana jest szczelność na przenikanie pary wodnej. Płyty stosowane na dachy płaskie, w instalacjach ogrzewania podłogowego, halach sportowych, suszarniach i chłodniach. Stosowane są również na kanały wentylacyjne. Kolejnym produktem, jaki posiadamy jest taśma z pianki polietylenowej, która służy do posadzek z warstwą izolacji akustycznej, jako oddzielenie jastrychu od muru.

"Doświadczenie, elastyczność, innowacyjność, wysoka jakość obsługi klienta, a przede wszystkim odwaga myśli – te potężne wartości są nie tylko zawarte w filozofii naszej firmy, ale także tkwią w sercu każdego spośród niemal 400 pracowników zatrudnionych w Polsce oraz w Austrii."

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Steinbacher Izoterm.

Kontakt

Kontakt Steinbacher Izoterm sp. z o.o.

Steinbacher Izoterm sp. z o.o., Cząstków Mazowiecki

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (3)

Opinie o firmie Steinbacher Izoterm sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

3.7

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
1.0
30.03.2019
Dużo obietnic a jak się zagłębić w paramerty to materiał nie jest warty swojej ceny
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.05.2016
Usługi na najwyzszym poziomie! POLECAM!!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.07.2014
Bardzo wysoka jakość usług, polecam każdemu.