Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Dębica w województwie podkarpackim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Krakowska 7a. Kod pocztowy do korespondencji to: 39-200 Dębica. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.0496N, 21.40819E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: piotr.bassara@gmail.com. Przedsiębiorstwo "Steak House" działa od lat w branży Restauracje amerykańskie.

"Steak House" serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 14 682 63 23.

Kontakt

Kontakt Steak House

Steak House, Dębica

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Steak House