Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6631610202
REGON: 291022409

Polecane oferty

Końskie, Stanisława Staszica 2
Bogate dzieje naszego regionu pozostawiły po sobie wiele zabytków sztuki sakralnej oraz zabudowy dw...
Od początku działalności jednostka samorządu terytorialnego jaką jest powiat zajmuje się wykonywani...
Oferujemy pełen zakres usług geodezyjnych i kartograficznych dla klientów indywidualnych, podmiotów...
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie w pełni profesjonalnych oraz kompleksowych us...

O firmie

"Starostwo Powiatowe" w miejscowości Skarżysko-Kamienna jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Starostwo Powiatowe" znajduje się w miejscowości Skarżysko-Kamienna w województwie świętokrzyskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Konarskiego 20. Kod pocztowy do korespondencji to: 26-100 Skarżysko-Kamienna. "Starostwo Powiatowe" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6631610202. Numer REGON to: 291022409.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 41 395 30 00. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: starostwo@skarzysko.powiat.pl.

Kontakt

Kontakt Starostwo Powiatowe

Starostwo Powiatowe, Skarżysko-Kamienna

Opinie (0)

Opinie o firmie Starostwo Powiatowe