Polecane oferty

Prace geodezyjne obejmują przede wszystkim wykonywanie pomiarów sytuacyjno-wysokościowych. Gwarantu...
Oferujemy szeroką gamę usług geodezyjnych, m.in. wyznaczamy granice nieruchomości. Dysponujemy nowo...
Oferujemy wykonanie fachowej dokumentacji, zapewniamy usługi geodezyjne na najwyższym poziomie, któ...
Tomaszów Mazowiecki, Ignacego Mościckiego 48
Klientom oferujemy szeroki zakres usług geodezyjnych i kartograficznych. Do naszych zadań należy mi...

O firmie

"Starostwo Powiatowe" w miejscowości Rawa Mazowiecka jest jednostką organizacyjną, która została powołana na mocy odpowiedniej ustawy, aby dbać o sprawy mieszkańców. W skład urzędu wchodzą wydziały oraz komórki organizacyjne powołane do kompleksowej obsługi spraw z danej kategorii.

"Starostwo Powiatowe" znajduje się w miejscowości Rawa Mazowiecka w województwie łódzkim. Firmę można odwiedzić pod adresem: pl. Wolności 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 96-200 Rawa Mazowiecka. "Starostwo Powiatowe" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 8351392834. Numer REGON to: 005283818.

Zapraszamy Państwa do kontaktu w godzinach pracy urzędu pod numerem telefonu 46 814 46 31. Dzwoniąc pod ten numer, mogą być Państwo pewni, iż uzyskają właściwą informację lub przekierowanie do właściwej komórki, bądź osoby zajmującej się daną kwestią. Urząd jest czynny w następujących godzinach: Pn.-Pt.: 08:00-16:00. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie to: starostwo@powiatrawski.pl.

Informacje o działalności

NIP: 8351392834
REGON: 005283818
Branża: Starostwa powiatowe

Opinie (0)