Wyjątkowe miejsce spotkań
Wyjątkowe miejsce spotkań, Stara Fabryka Spółka Cywilna Kostrzewscy, Kobyla Góra

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5140348875
REGON: 381852802
Rok założenia:
2018

O firmie

Stara Fabryka to miejsce spotkań położone w miejscowości Myślniew, w powiecie ostrzeszowskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Zajmujemy się wynajmowanie sali na imprezy okolicznościowe. Osobą decyzyjną jest Jolanta Kostrzewska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest udostępnianie naszego obiektu na organizację imprez okolicznościowych. Stara Fabryka to magiczne miejsce położone w samym sercu malowniczych terenów Wielkopolski południowej. Zaadaptowaliśmy naszą przestrzeń imprezową ze starej fabryki ceramiki i stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie przepiękna natura łączy się z intrygującym klimatem industrialnym.
Stara Fabryka to miejsce idealne na:
  • Organizację chrzcin,
  • Organizację stypy,
  • Imprezy firmowe,
  • Spotkania rodzinne.
Oprócz przestrzennych i urokliwych sali, które udostępniamy, prowadzimy również restaurację gdzie nasi wykwalifikowani kucharze, każdorazowo przygotowują szeroki wachlarz najsmaczniejszych potraw. Dodatkowo na terenie naszego obiektu funkcjonuje również Cuba Klub, miejsce wypełnione kubańskim klimatem, w którym od samego wejścia można poczuć hawańską atmosferę. Godna uwagi również jest nasza sala weselna, której bogate wyposażenie i niesamowita przestrzeń idealnie sprzyjają całonocnej zabawie.

Zachęcamy do kontaktu bądź odwiedzenia nas.

Artykuły

W jaki sposób możesz celebrować okrągłe urodziny swojej firmy?
W jaki sposób możesz celebrować okrągłe urodziny swojej firmy?
Okrągłe urodziny firmy to bez wątpienia powód do świętowania. Jak możesz uczcić swój sukces, aby bawić się wspólnie z pracownikami, którzy go współtworzą?

Wideo

Kontakt

Kontakt Stara Fabryka Spółka Cywilna Kostrzewscy

Stara Fabryka Spółka Cywilna Kostrzewscy, Kobyla Góra

Opinie (8)

Opinie o firmie Stara Fabryka Spółka Cywilna Kostrzewscy

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Marysia
Marysia
5.0
16.03.2020
Zrobiliśmy tu z mężem chrzciny naszego Stasia. Było cudownie! Polecam wszystkim!
Franek
Franek
4.0
30.01.2020
Polecił mi ich stary znajomy jak szukałem miejsca na spotkanie integracyjne moich pracowników. Miał rację, wszyscy łącznie ze mną byli nieskończenie zadowoleni.
Karol
Karol
4.0
11.11.2019
Miejsce jest genialne. Nie mówiąc już o świetnej obsłudze i rozsądnych cenach. Byłem tam dwukrotnie i bardzo mi się podobało.
Andrzej
Andrzej
5.0
25.09.2019
Gorąco polecam
Janek
Janek
5.0
11.09.2019
Organizowałem tutaj już dwie imprezy firmowe i mam nadzieje zorganizować jeszcze kilka! Świetne miejsce i niepowtarzalny klimat!
Piotr
Piotr
5.0
09.07.2019
Przepiękne miejsce w jeszcze piękniejszych okolicznościach przyrody. Łącząc to wszystko z przemiłą obsługą wychodzi idealne miejsce spotkań.
Asia
Asia
5.0
18.05.2019
Organizowałam tu swoje wesele i muszę pochwalić całą firmę. Organizacja wszystkiego pierwsza klasa, zarówno przygotowanie miejsca jak i restauracja. Gdybym miała jeszcze jedno wesele też bym je tutaj zrobiła.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
29.03.2019
Jedno z najciekawszych miejsc, w których miałem przyjemność grać na weselu. Gdy dowiedziałem się gdzie mamy grać z zespołem nie byłem przekonany, ale po pierwszym spojrzeniu od razu się zakochałem. Polecam!