Profesjonalna obsługa rachunkowa i pomoc w zakładaniu firm
Profesjonalna obsługa rachunkowa i pomoc w zakładaniu firm, Stanisława Rycaj, Zamość

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9221003361
REGON: 950169798
Rok założenia:
1994

O firmie

Nazywam się Stanisława Rycaj i jestem doradcą podatkowym. Moje biuro znajduje się w Zamościu, na terenie województwa lubelskiego. Zajmuję się świadczeniem kompleksowych usług rachunkowych. Działalność prowadzę od 1994 roku. Dodatkowo od 1998 roku należę do KIDP, jako zrzeszony doradca podatkowy.

Oferta

Posiadam dwudziestosześcioletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskałam zaufanie wielu klientów. Specjalizuję się w doradztwie podatkowym. Ofertę kieruję zarówno do klientów indywidualnych, jak i właścicieli przedsiębiorstw.

Do moich obowiązków należy prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków, a także sporządzanie umów zleceń i o dzieło. Dodatkowo zajmuję się rozliczaniem do Urzędu Skarbowego, prowadzeniem dokumentacji dla ZUS-u i rozliczaniem ryczałtu ewidencjonowanego.

Pracuję przy pomocy nowoczesnych technologii, które znacznie usprawniają moją pracę. Dzięki temu mogę też przygotować kompletną dokumentację dla klientów. Jestem tez na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi. Moją wiedzę i doświadczenie potwierdzają liczne certyfikaty i uprawnienia zawodowe.

Dodatkowo zajmuję się sporządzaniem rozliczeń płacowych pracowników i zleceniobiorców, przygotowywaniem wniosków kredytowych, a także organizowaniem szkoleń BHP. Zajmuję się też obsługą kadrowo-płacową. Od lat współpracuję z wieloma kancelariami adwokackimi i radcami prawnymi w dziedzinie ubezpieczeń społecznych, prawa pracy i prawa cywilnego.

Do każdego klienta podchodzę w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zapewniam również ochronę danych osobowych i poufność danych. Gwarantuję terminowość i rzetelność.

Zapraszam do kontaktu klientów z Zamościa i okolic.

Zakres działalności

Obsługa kadrowa
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Klienci indywidualni
Zasięg działalności
Lokalny

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stanisława Rycaj

Stanisława Rycaj, Zamość

Opinie (1)

Opinie o firmie Stanisława Rycaj

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.04.2014
Korzystam już prawie 15 lat z usług tego biura i nigdy nie było żadnych problemów, ani z ZUS ani z US. Polecam