Z nami wybierzesz najlepsze polisy na życie dla siebie i swoich bliskich
Z nami wybierzesz najlepsze polisy na życie dla siebie i swoich bliskich, Stanisław Samonek. Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Puławy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7161115858
REGON: 430690368
Rok założenia:
1996
Branża:

O firmie

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe należące do Stanisława Samonka znajduje się w miejscowości Puławy, na terenie województwa lubelskiego. Działamy od 1994 roku.

Oferta

Ubezpieczenie to bezpieczeństwo dla rodziny i zabezpieczenie na wszelkie nieszczęśliwe wypadki. Należy je wybrać uważnie i dopasować do aktualnych potrzeb. Wiemy jak bardzo ciężko jest znaleźć czas pośród tak wielu obowiązków, dlatego oferujemy kompleksowe doradztwo ubezpieczeniowe. Nasi pracownicy to specjaliści, którzy idealnie dobiorą odpowiednie ubezpieczenie lub pakiet ubezpieczeń. Mamy wieloletnie doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Oferujemy ubezpieczania:
  • samochodów OC i AC
  • rolne obowiązkowe i dobrowolne
  • OC dla firm
  • mieszkań i domów
Ponadto mamy polisy na życie, zarówno grupowe i indywidualne. Dodatkowo zajmujemy się polisami medycznymi, które obejmuje leczenie szpitalne i ambulatoryjne. W zakresie leczenia stacjonarnego zapewniamy szeroką gamę lekarzy specjalistów bez skierowań i limitów oraz pełny zakres badań diagnostycznych. Ponadto w zakresie ochrony jest opieka podczas podróży po kraju i za granicą.

W ramach naszej działalności świadczymy usługi podatkowo-księgowe. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, księgi przychodów i rozchodów, ewidencji ryczałtowej oraz rozliczenia kadrowo-płacowe. Dodatkowo w Pośrednictwie Ubezpieczeniowym proponujemy Państwu usługi kredytowe. Oferujemy kredyty mieszkaniowe, konsolidacyjne i gotówkowe, a także leasing.

Swoją ofertę kierujemy do firm oraz klientów indywidualnych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej siedziby w Puławach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Artykuły

Jak zostać agentem ubezpieczeniowym?
Jak zostać agentem ubezpieczeniowym?
Jak zostać agentem ubezpieczeniowym? Na czym polega praca agenta ubezpieczeniowego? Agent na wyłączność i multiagent. Jak założyć agencję ubezpieczeniową?

Wideo

Kontakt

Kontakt Stanisław Samonek. Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Stanisław Samonek. Pośrednictwo ubezpieczeniowe, Puławy

Opinie (3)

Opinie o firmie Stanisław Samonek. Pośrednictwo ubezpieczeniowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
27.07.2019
Już od kilku lat zaopatruje się tu w ubezpieczenia, są naprawdę rewelacyjne. Mają bardzo dobry pakiet medyczny, w dobrej cenie. Polecam.
Marysia
Marysia
5.0
29.05.2019
Bardzo dobre biuro, mają duży wybór ubezpieczeń. Obsługa bardzo sympatyczna i miła, zawsze chętnie doradzą. Polecam serdecznie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.05.2014
Tanie i dobre ubezpieczenia. Polecam