Smaczne i świeże pieczywo
Smaczne i świeże pieczywo, Stanisław Kibało Piekarnia s.c., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8943148832
Branża:

O firmie

Nasza piekarnia znajduje się we Wrocławiu. Działalność prowadzimy od 1978 roku. Firmą zarządza Stanisław Kibało. Bogate doświadczenie zawodowe sprawia, że nasze wypieki dobrze smakują i cieszą się popularnością wśród klientów.

Oferta

Prowadzimy piekarnię oraz cukiernię rzemieślniczą. Jako prężnie rozwijający się zakład zmodernizowaliśmy się i rozbudowaliśmy od czasu swego powstania. Przyczyniło się to do stworzenia wielu miejsc pracy, także dla osób niepełnosprawnych. Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu wyeliminowaliśmy ciężką, fizyczną pracę naszych piekarzy. Dodatkowo uruchomiliśmy pracownię cukierniczą, co wpłynęło na liczbę oferowanych produktów.

Do produkcji pieczywa używamy naturalnych kwasów według nowoczesnej techniki wielofazowego ukwaszania ciasta przy zastosowaniu najwyższej jakości surowców. Całe pieczywo jest bardzo łatwo przyswajalne przez organizm człowieka, a dodane ziarna zwiększają wartość odżywczą produktu.

W naszej ofercie znaleźć można:
  • bułki
  • chleby
  • drożdżówki
  • pączki
  • ciasteczka
  • ciastka francuskie
  • babki
  • torty
  • ciasta domowe
Cała nasza praca jest oparta na wieloletniej praktyce oraz zdobytemu w branży doświadczeniu. Pracuje u nas kadra wykwalifikowanych i kompetentnych pracowników, dzięki czemu świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy do klientów, którzy znają swoje potrzeby i pragną współpracować z solidną firmą.

Serdecznie zapraszamy do skosztowania wypieków z piekarni Stanisława Kibało.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stanisław Kibało Piekarnia s.c.

Stanisław Kibało Piekarnia s.c., Wrocław

Opinie (2)

Opinie o firmie Stanisław Kibało Piekarnia s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.04.2014
Polecam torty weselne z tej firmy.Ja byłam bardzo zadowolona a już najbardziej para młoda.A chleb ze wsi to jest taki jak kiedyś piekła moja babcia.Robię codziennie zakupy w różnych punktach owej piekarni i zawsze jestem zadowolona,z jakości chlebów,ciasteczek domowych i.t.d.A przede wszystkim z obsługi.DAJĘ IM 5 GWIAZDEK!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.02.2013
Usługi na wysokim poziomie. Polecamy firmę - zamawiamy towar u nich po raz kolejny i jak zwykle jesteśmy pewni, że wszystko będzie zrobione starannie oraz terminowo. Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi jak i z produktów oferowanych przez tą firmę. Dziękujemy.