Długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów
Długoterminowy i krótkoterminowy wynajem samochodów, Stan Univers Grzegorz Stańczuk, Mińsk Mazowiecki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8221100454
Rok założenia:
1999

O firmie

Wypożyczlnia samochodowa RENT a CAR firmy Stan Univers działa od 2019 roku. Siedziba znajduje się w Mińsku Mazowieckim, na terenie województwa mazowieckiego.

Oferta

Naszymi klientami są zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne. W wypożyczalni RENT a CAR firmy Stan Univers stawiamy na wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa. Właśnie z tego powodu dużą wagę przywiązujemy do regularnego serwisowania i przeglądów technicznych naszych pojazdów. Oferowane przez nas samochody są nie tylko doskonale wyposażone, ale przede wszystkim w pełni sprawne technicznie.

W ofercie znajdą Państwo między innymi:
  • wynajem samochodów osobowych,
  • wynajem minivanów,
  • wynajem pojazdów dla firm,
  • wynajem pojazdów dla klientów indywidualnych,
  • wynajem krótkoterminowy,
  • wynajem długoterminowy,
  • transport pojazdów.
Na życzenie klienta dostarczamy samochód pod wskazany adres. Proponowane przez nas auta świetnie sprawdzą się zarówno jako środek transportu na delegacja służbowych, jak i prywatnych wyjazdach. Gwarantujemy Państwu atrakcyjne ceny i pomoc fachowców na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do kontaktu z wypożyczalnią RENT a CAR firmy Stan Univers z Mińska Mazowieckiego.

Artykuły

Wynajem samochodu – czy to się opłaca? Na co zwracać uwagę? – zapytaliśmy ekspertów z firmy Stan Univers Grzegorz Stańczuk
Wynajem samochodu – czy to się opłaca? Na co zwracać uwagę? – zapytaliśmy ekspertów z firmy Stan Univers Grzegorz Stańczuk
Wynajem samochodów staje się coraz bardziej popularny. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie. Tę usługę oferuje firma Stan Univers z Mińska Mazowieckiego.

Kontakt

Kontakt Stan Univers Grzegorz Stańczuk

Stan Univers Grzegorz Stańczuk, Mińsk Mazowiecki

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Stan Univers Grzegorz Stańczuk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.0

Opinie użytkowników

Rebeka
Rebeka
4.0
13.05.2022
Skorzystaliśmy z ich samochodu, kiedy przylecieliśmy w odwiedziny do Polski. Bardzo konkurencyjne ceny i przemiła obsługa.
Jasiek
Jasiek
4.0
11.03.2022
Wypożyczyłem auto ze Stan Univers, kiedy byłem na delegacji. Samochód bardzo wygodny. Nie było żadnych awarii. Dobrze mi doradzili wybór modelu.