Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5512629442
REGON: 36685215900000
KRS: 0000669266
Branża:

O firmie

Kotły, Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Oświęcim Stalmark to znany producent kotłów centralnego ogrzewania, działający na rynku od 2002 roku. Już od kilkunastu lat firma produkuje i dostarcza kotły grzewcze na różnego typu paliwa. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Oświęcimiu, w województwie małopolskim.

Oferta

Nowoczesne rozwiązania, wysokie parametry techniczne oraz funkcjonalne urządzenia grzewcze – tak w skrócie można określić produkty firmy Stalmark. Jako producent kotłów centralnego ogrzewania działamy na rynku już wiele lat.

Co proponuje firma Stalmark z Oświęcimia swoim klientom?

Firma Stalmark z Oświęcimia oferuje swoim klientom szeroki wybór kotłów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, dlatego w urządzeniach znajdują się zaawansowane systemy elektroniczne. Produkowane kotły spełniają wszelkie normy, dzięki temu klienci mają zagwarantowane pełne bezpieczeństwo.

Jakiego typu kotły posiada firma Stalmark w swojej ofercie?

Firma Stalmark posiada w swoim asortymencie:
  • kotły zasypowe,
  • kotły z podajnikiem ślimakowym,
  • kotły z podajnikiem tłokowym,
  • kotły z palnikiem peletowym,
  • kotły dużej mocy.
Oferta obejmuje także ekologiczne rozwiązania, w tym sprzęt na pellet drzewny lub ekogroszek, w którym wymiennik wykonany jest z atestowanej stali, a drzwi mogą być przystosowane do montażu z lewej lub prawej strony. Klienci decydują także o możliwości montażu zasobnika z odpowiedniej strony. Kotły wyposażone są w czujniki spalin i żeliwny podajnik ślimakowy, regulowane stopki oraz bieg wsteczny podajnika.

Propozycja firmy Stalmark to kotły na ekogroszek, miał kwalifikowany, pellet lub drewno. W asortymencie znajdują się także urządzenia grzewcze na węgiel. Przedsiębiorstwo dba o to, aby na bieżąco urozmaicać swoją ofertę, udoskonala swoje urządzenia grzewcze, dzięki czemu pracują sprawnie przez wiele lat.

Czym wyróżniają się kotły firmy Stalmark z Oświęcimia?

Kotły firmy Stalmark z Oświęcimia wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi. Ich sterowanie jest bardzo proste, dlatego klienci mogą ustawić kotły centralnego ogrzewania szybko i dokładnie tak, jak tego potrzebują. Istnieje możliwość rozbudowy kotłów w funkcję regulatora lub obsługę przez Internet albo GSM. Cała oferta kotłów oparta jest o komfortowe i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki nim, można cieszyć się poczuciem ciepła, jednocześnie spalając ekonomiczne paliwo.

Jakie nowoczesne rozwiązania obejmuje oferta przedsiębiorstwa Stalmark?

Oferta przedsiębiorstwa Stalmark obejmuje wiele nowoczesnych rozwiązań. Chodzi tutaj głównie o dodatkowe wyposażenie. Zalicza się do tego internet i GSM. Firma ma w swojej ofercie kotły z regulatorem pokojowym oraz zestawem do automatycznego rozpalania. Mogą one również posiadać system gaszenia "Strażak".

Kontakt

Kontakt Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, Oświęcim

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Stalmark Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

marek
marek
5.0
02.10.2017
polecam, mam taki piec i jestem mega zadowolony, czysto, ciepło bo dobra wydajnośc i praktycznie bezobsługowy. polecam