Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
07:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5512629442
REGON: 36685215900000
KRS: 0000669266
Branża:

O firmie

Kotły, Stalmark Sp. z o.o. Sp.k., Oświęcim Stalmark to znany producent kotłów centralnego ogrzewania, działający na rynku od 2002 roku. Już od kilkunastu lat firma produkuje i dostarcza kotły grzewcze do różnorodnego typu paliwa. Siedziba mieści się w Roczynach, na terenie powiatu wadowickiego, w województwie małopolskim.

Oferta

Nowoczesne rozwiązania, wysokie parametry techniczne oraz funkcjonalne urządzenia grzewcze - tak w skrócie można określić produkty firmy Stalmark. Jako producent kotłów centralnego ogrzewania działają na rynku już wiele lat. Klient wraz z fachowym doradztwem ze strony pracowników, może liczyć na dobranie odpowiedniego rozwiązania.

Co proponuje firma Stalmark z Roczyn swoim klientom?
Firma Stalmark z Roczyn to profesjonalny producent kotłów. Wykorzystują nowoczesne technologie, dlatego w urządzeniach znajdują się zaawansowane systemy elektroniczne. Produkowane kotły spełniają wszelkie normy, dzięki temu klienci mogą liczyć na bezpieczny sprzęt.

Jakiego typu kotły posiada firma w swojej ofercie?
W asortymencie znajdują się:
 • kotły zasypowe
 • kotły z podajnikiem ślimakowym
 • kotły z podajnikiem tłokowym
 • kotły z palnikiem peletowym
 • kotły dużej mocy.
Oferta obejmuje także ekologiczne rozwiązania, w tym jest to sprzęt na pellet drzewny lub ekogroszek, w którym wymiennik wykonany jest z atestowanej stali, a drzwi mogą być przystosowane do montażu z lewej lub prawej strony. Klienci decydują także o możliwości montażu zasobnika z odpowiedniej strony. Wyposażone są w czujniki spalin oraz żeliwny podajnik ślimakowy, regulowane stopki oraz bieg wsteczny podajnika.

Propozycja firmy Stalmark to kotły na ekogroszek, miał kwalifikowany, pellet lub drewno. W asortymencie znajdują się także urządzenia grzewcze na węgiel. Firma dba o to, aby na bieżąco urozmaicać swoją ofertę, udoskonala swoje urządzenia grzewcze, dzięki czemu pracują sprawnie przez wiele lat.

Czym wyróżniają się kotły firmy Stalmark z Roczyn?
Kotły firmy Stalmark z Roczyn wyróżniają się wysokimi parametrami technicznymi, dzięki ciągłej modyfikacji. Ich sterowanie jest bardzo proste, dlatego klienci mogą ustawić kotły centralnego ogrzewania szybko i dokładnie tak, jak tego potrzebują. Jest możliwość rozbudowy kotłów w funkcję regulatora lub obsługę przez Internet lub GSM. Cała oferta kotłów oparta jest o komfortowe i funkcjonalne rozwiązania. Dzięki nim, można cieszyć się poczuciem ciepła, jednocześnie spalając ekonomiczne paliwo.

Jakie nowoczesne rozwiązania obejmuje oferta?
Oferta obejmuje wiele nowoczesnych rozwiązań, chodzi tutaj głównie o dodatkowe wyposażenie. Zalicza się do tego internet oraz GSM. Firma ma w swojej ofercie kotły z regulatorem pokojowym oraz zestawem do automatycznego rozpalania. Mogą również posiadać system gaszenia "Strażak".

Kontakt

Kontakt Stalmark Sp. z o.o. Sp.k.

Stalmark Sp. z o.o. Sp.k., Oświęcim

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Stalmark Sp. z o.o. Sp.k.

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

marek
marek
5,0
02.10.2017
polecam, mam taki piec i jestem mega zadowolony, czysto, ciepło bo dobra wydajnośc i praktycznie bezobsługowy. polecam
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0