Producent metalowych ogrodzeń i bram
Producent metalowych ogrodzeń i bram , Stalex, Piekary

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6741011810
REGON: 330453683
Rok założenia:
1996

O firmie

Stalex to firma produkująca konstrukcje metalowe. Jej siedziba znajduje się w Piekarach, w województwie zachodniopomorskim, a właścicielem jest Radosław Dawidowicz. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1996 roku.

Oferta

Stal to materiał doskonale nadający się do produkcji wytrzymałych konstrukcji. W rękach doświadczonych rzemieślników zamienia się w użyteczne elementy i przedmioty, takie jak bramy. Produkcja ogrodzeń i bram to podstawa działalności przedsiębiorstwa Stalex. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Bramy opuszczające zakład to rozwiązania jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe i przesuwne oraz furtki. Do bram może zostać zamontowane wyposażenie, takie jak automatyka oraz systemy kontroli dostępu. Są to domofony i wideodomofony. Z kolei ogrodzenia posesyjne nie tylko pięknie wyglądają, ale również chronią nieruchomość i wyznaczają jej granice. Składają się z przęseł, które można łączyć w dowolnej długości konstrukcje. Dostępne są rozwiązania dekoracyjne z elementami kutymi, proste ogrodzenia w nowoczesnym stylu, a także produkowane przez firmę Wiśniowski ogrodzenia panelowe, idealnie sprawdzające się jako płot firmy lub zakładu przemysłowego.

Stalex produkuje ponadto z metalu:
  • schody kręte na słupie,
  • schody zabiegowe,
  • schody kacze,
  • schody z okładziną drewnianą,
  • balustrady zewnętrzne,
  • balustrady wewnętrzne,
  • balustrady balkonowe,
  • drzwi awaryjne z paneli aluminiowych,
  • drzwi awaryjne szklane,
  • zielone drzwi awaryjne.
Uzupełnieniem firmowej oferty jest produkcja mebli sklepowych i magazynowych. Konstrukcje oparte są o sprawdzone rozwiązania lub są indywidualnie przygotowywane dla każdego klienta. W ofercie mebli można wyróżnić meble przeznaczone do ekspozycji dywanów i wykładzin PCV, paneli oraz płytek ceramicznych. Inne konstrukcje służą do prezentowania firan i składowania materiałów w magazynach oraz halach produkcyjnych. Firma dowozi je na miejsce i montuje. Ponadto w zakładzie produkowane są ozdoby ścienne z metalu i meble ogrodowe, takie, jak ławki, stoliki i krzesła. Realizowane są też zamówienia na grille, daszki, wózki transportowe i śmietniki.

W zakładzie znajduje się wyposażenie idealne do obróbki stali nierdzewnej i aluminium. Metale są gięte, tłoczone, cięte, spawane i toczone.

Więcej informacji dotyczących firmy Stalex i dodatkowe zdjęcia dokumentujące zrealizowane zamówienia znajdują się na stronie internetowej.


Kontakt

Kontakt Stalex

Stalex, Piekary

Opinie (0)

Opinie o firmie Stalex


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.