Hurtownia stali i materiałów budowlanych
Hurtownia stali i materiałów budowlanych, Stalchem-Kubaccy Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Spółka jawna, Namysłów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6191894045
REGON: 251439320
Rok założenia:
2001

O firmie

Jesteśmy namysłowskim oddziałem przedsiębiorstwa Stalchem-Kubaccy. Zajmujemy się sprzedażą wyrobów hutniczych i materiałów budowlanych . Prowadzimy także sklep wielobranżowy. Zakupiony towar dostarczamy do klienta własnym transportem.

Oferta

Od samego początku istnienia firmy Stalchem-Kubaccy kładziemy nacisk na wysoką jakość oferowanych produktów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu w Państwa ręce trafiają wytrzymałe materiały sprawdzające się w każdych warunkach. Zakupione towary dostarczamy na wskazane miejsce.

Nasza oferta obejmuje między innymi duży wybór rur czarnych i ocynkowanych, prętów kwadratowych, gładkich oraz żebrowanych, a także rozmaitych kształtowników i płaskowników. Prowadzimy również sprzedaż walcowanych na zimno lub gorąco blach nadających się do budowy dachów. Firmową ofertę uzupełniają materiały przydatne podczas prac budowlanych.

Oferta naszej firmy to również:
  • cegły,
  • wapno,
  • kostka brukowa,
  • cement,
  • artykuły instalacyjne,
  • narzędzia.
Zapewniamy transport zakupionych towarów. Klienci mogą liczyć z naszej strony również na fachową obsługę i profesjonalne doradztwo. Gwarantujemy wysoką jakość oferowanych wyrobów.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy i skorzystania z konkurencyjnej cenowo oferty firmy Stalchem-Kubaccy w Namysłowie.

Kontakt

Kontakt Stalchem-Kubaccy Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Spółka jawna

Stalchem-Kubaccy Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Spółka jawna, Namysłów

Opinie (0)

Opinie o firmie Stalchem-Kubaccy Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowe Spółka jawna