Oferujemy wyroby stalowe
Oferujemy wyroby stalowe, Stal, Wyroby stalowe, Piaskowanie, Malowanie,spawanie ErgoInvest, Przeźmierowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7811862101
REGON: 30167114100000
KRS: 0000378202
Rok założenia:
2011

O firmie

Zapraszamy do współpracy z firmą Stal, Wyroby stalowe, Piaskowanie, Malowanie,spawanie ErgoInvest! Znajdziesz nas w miejscowości Przeźmierowo w województwie wielkopolskim. Od 2011 zajmujemy się stal, wyroby stalowe.

Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!

Oferta

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zaawansowanemu zapleczu technicznemu jesteśmy gotowi sprostać najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów. Zapewniamy kompleksową realizację projektów związanych z konstrukcjami stalowymi oraz zbiornikami. Nasza oferta obejmuje zbiorniki o różnych parametrach i zastosowaniach.

W szczególności proponujemy:
  • zbiorniki stalowe,
  • zbiorniki nierdzewne,
  • zbiorniki kwasoodporne,
  • zbiorniki przeznaczone do przechowywania wody,
  • zbiorniki ciśnieniowe,
  • zbiorniki rolnicze.
W ramach naszej działalności proponujemy również armaturę nierdzewną, gwarantującą trwałość i niezawodność w różnych zastosowaniach. Produkujemy też pręty ciągnione, płaskowniki ciągnione oraz inne wyroby stalowe o wysokiej jakości i precyzyjnym wykonaniu.

W ramach naszych usług oferujemy profesjonalne spawanie stali nierdzewnej i aluminium, modernizację zbiorników i instalacji przesyłowych, a także montaż różnego rodzaju konstrukcji.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Artykuły

Jakie są największe zalety stali nierdzewnej? ErgoInvest
Jakie są największe zalety stali nierdzewnej? ErgoInvest
Stal nierdzewna jest wyjątkowym materiałem o szerokim zastosowaniu. Jeśli zastanawiasz się, jakie są największe zalety tego tworzywa, przeczytaj koniecznie!

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Stal, Wyroby stalowe, Piaskowanie, Malowanie,spawanie ErgoInvest

Stal, Wyroby stalowe, Piaskowanie, Malowanie,spawanie ErgoInvest, Przeźmierowo

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Stal, Wyroby stalowe, Piaskowanie, Malowanie,spawanie ErgoInvest


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.