Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6312650716
REGON: 24296416000000
KRS: 0000478762
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Nasza agencja pracy pozyskuje pracowników na stanowiska różnego szczebla. Po dokładnie przeprowadzo...
Główny profil działalności agencji Jewa obejmuje pomoc w znalezieniu pracy. Oferta skierowana jest ...
Zajmujemy się pośrednictwem pracy. Nasza agencja pracy powstała po to, aby zapewnić legalną pracę t...
Jeżeli chcą Państwo rozpocząć pracę w jednym z krajów Europy Zachodniej, zachęcamy do zapoznania si...

O firmie

Siedziba agencji pracy tymczasowej Staffline zlokalizowana jest w Gliwicach, w województwie śląskim. Na polskim rynku funkcjonujemy od 2011 roku. Działamy jako filia jednego z największych brytyjskich przedsiębiorstw zajmujących się pośrednictwem pracy, istniejącego od 1986 roku. Firmom oraz klientom indywidualnym proponujemy fachową pomoc w znalezieniu zatrudnienia i współpracę na atrakcyjnych warunkach.

Oferta

Od początku istnienia duży nacisk kładziemy nacisk na wysoką jakość usług. Rekrutując pracowników przestrzegamy przemyślanych zasad. Zależy nam, żeby każdy z naszych klientów był zadowolony i otrzymał dokładnie to czego szuka. Pracodawcom umożliwiamy znalezienie wykwalifikowanych pracowników, natomiast osobom bezrobotnym dobrze płatnej tymczasowej lub stałej pracy.

Zapewniamy kompetentne doradztwo zawodowe. Dzięki naszym poradom możliwe będzie wybranie najodpowiedniejszej oferty spośród licznych propozycji. Podczas prowadzenia selekcji i rekrutacji pracowników, zwracamy uwagę na ich indywidualne predyspozycje, umiejętności i doświadczenie. Na podstawie tych czynników dobieramy odpowiednią posadę. W każdym przypadku poszukujemy osób, które są zmotywowane do pracy, zależy im na rozwoju i nie boją się nowych wyzwań.

Wśród naszych ofert znajdują się miedzy innymi propozycje pracy dla operatorów wózków jezdniowych i wózków unoszących. Zainteresowanym zapewniamy możliwość pracy na nowoczesnym sprzęcie w dobrych warunkach. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, którzy profesjonalnie podejdą do każdego z Państwa i udzielą specjalistycznego doradztwa.

Zapewniamy szeroką ofertę pracy tymczasowej. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z jej szczegółami. W razie pytań zachęcamy do kontaktu oraz odwiedzenia siedziby naszej agencji.

Kontakt

Kontakt Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej

Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej , Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Staffline sp. z o.o. Agencja pracy tymczasowej