Produkcja rur PCV i kształtek
Produkcja rur PCV i kształtek, Stach-Plast, Odolanów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
09:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6220008283
REGON: 250074743
Rok założenia:
1979
Branża:

O firmie

Przedsiębiorstwo Stach-Plast istnieje na rynku nieprzerwanie od 1993 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Odolanowie, w powiecie ostrowskim, na terenie województwa wielkopolskiego. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży różnego rodzaju artykułów z PCV, głównie rur i kształtek. Firmą zarządza Stanisław Janoszek.

Oferta

Firma Stach-Plast to ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju artykułów z PCV, głównie rur i kształtek kanalizacyjnych. Z naszej oferty korzystają głównie klienci indywidualni oraz przedsiębiorstwa.

Oferujemy:
  • rury PCV,
  • rury drenażowe,
  • rury kanalizacyjne,
  • kształtki,
  • drenaże,
  • rury kanalizacyjne PCV z drenażem,
  • rury kanalizacyjne PCV z uszczelkami.
Pracujemy przy pomocy nowoczesnych i specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na sprawną i bezproblemową realizację zleceń. Ponadto dysponujemy własnym transportem, który umożliwia nam szybką dostawę towaru pod wskazany przez klienta adres. Samochody monitorowane są za pomocą systemu Yanosik, dlatego nieustannie mamy kontrolę nad przewożonym towarem.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków zawodowych. Służymy pomocą i fachowym doradztwem na każdym kroku. Do produkcji naszych wyrobów stosujemy najwyższej jakości materiały, dlatego możemy zapewnić ich solidne wykonanie oraz trwałość na lata.

Do każdego klienta pochodzimy w sposób indywidualny i ze zrozumieniem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu oraz nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Stach-Plast

Stach-Plast, Odolanów

Opinie (1)

Opinie o firmie Stach-Plast

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.10.2015
polecam !