Zadbamy o porządek na Twoim osiedlu
Zadbamy o porządek na Twoim osiedlu , Sprzątanie - Sprzątanie Osiedli - Firma Sprzątająca - Czystość i Spokój, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5242412016
REGON: 523622892
Rok założenia:
2022

O firmie

Firma Sprzątająca - Czystość i Spokój istnieje na rynku od 2022 roku i działa w branży sprzątanie - usługi. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo mazowieckie, a siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Firmę sprzątającą Czystość i Spokój założyliśmy z myślą o spółdzielniach oraz wspólnotach mieszkaniowych, które chcą zadbać o porządek na swoim osiedlu. Współpracujemy również z zarządcami i administratorami nieruchomości mieszkalnych i oferujemy im takie usługi jak:
 • mycie klatek schodowych,
 • mycie okien,
 • czyszczenie windy,
 • mycie garaży,
 • odkurzanie.
Pomagamy w utrzymaniu czystości w budynkach wielorodzinnych i usuwamy kurz, a także zabrudzenia ze szklanych okien, betonowych posadzek, drewnianych poręczy czy kabin dźwigów osobowych wykończonych blachą lub stalą. Dysponujemy profesjonalną chemią czyszczącą do każdego rodzaju nawierzchni i z powodzeniem radzimy sobie z każdą plamą!

Jednak dbanie o wysoki poziom higieny wewnątrz obiektów to tylko niewielki zakres naszych działań. Pozostałe zadania, jakie można nam powierzyć to:
 • koszenie trawy,
 • grabienie trawników,
 • odśnieżanie,
 • sypanie piaskiem,
 • sypanie solą,
 • mycie kostki brukowej,
 • mycie elewacji,
 • mycie klinkieru.
Chętnie zadbamy również o czystość całego osiedla i zajmiemy się sprzątaniem terenu wokół obiektu. Pomożemy na przykład w likwidacji zielonych wykwitów oraz glonów, jakie często pojawiają się na fasadach budynków lub na kostce brukowej. Dzięki specjalistycznym urządzeniom czyszczącym pozbędziemy się również plam po olejach i smarach samochodowych pozostawionych na parkingach i podjazdach.

W sezonie jesienno-zimowym przygotujemy trawniki przed chłodem, tak, żeby na wiosnę darń była zdrowa i zadbana. Podczas mrozów zabezpieczymy chodniki przed lodem i odśnieżymy ciągi piesze, a także posypiemy nawierzchnię piaskiem oraz solą.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarządców osiedli z całej Warszawy - firma sprzątająca Czystość i Spokój.

Artykuły

Kompleksowe usługi porządkowe dla spółdzielni mieszkaniowych - poznaj ofertę firmy sprzątającej Czystość i Spokój
Kompleksowe usługi porządkowe dla spółdzielni mieszkaniowych - poznaj ofertę firmy sprzątającej Czystość i Spokój
Warto postawić na profesjonalną i rzetelną firmę sprzątającą w przypadku konieczności utrzymania porządku w blokach mieszkalnych należących do spółdzielni.

Wideo

Kontakt

Kontakt Sprzątanie - Sprzątanie Osiedli - Firma Sprzątająca - Czystość i Spokój

Sprzątanie - Sprzątanie Osiedli - Firma Sprzątająca - Czystość i Spokój, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Sprzątanie - Sprzątanie Osiedli - Firma Sprzątająca - Czystość i Spokój


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.