Profesjonalne maszyny dla przemysłu spożywczego
Profesjonalne maszyny dla przemysłu spożywczego, Spolex Sp. z o.o., Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5213244645
KRS: 0000163618
Dodatkowe kontakty:

22 270 29 70

Rok założenia:
1994

O firmie

Siedziba firmy Spolex zlokalizowana jest w Warszawie. Specjalizujemy się w projektowaniu i budowaniu linii rozlewniczych, przetwórczych oraz pakujących. Działalność w branży rozpoczęliśmy pond dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1992 roku. Mamy doświadczenie oraz kwalifikacje, które przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Spolex jest sprzedaż linii produkcyjnych, a także pojedynczych maszyn, które wchodzą w skład linii. W naszym asortymencie znajdą Państwo urządzenia do rozlewania, etykietowania, pakowania i paletyzowania butelek szklanych i PET, a także puszek oraz słoików na napoje. W naszej ofercie można także znaleźć nalewarki wagowe, grawitacyjne, próżniowe, ciśnieniowe oraz z przepływomierzami, jak również tłokowe, typu ultra clean i aseptyczne. Podejmiemy się dostawy worków bag in box.

Ponadto oferujemy:
  • moduły sortujące
  • automaty pakujące
  • systemy paletyzujące
  • linie pakująco-paletyzujące
  • formierki kartonów zbiorczych
Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż maszyn do pakowania produktów, między innymi ciastek, przekąsek, butelek, przypraw, kosmetyków oraz artykułów chemicznych. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż maszyn do kartonowania produktów luzem.

W ofercie firmy Spolex znajdą Państwo również sortowniki optyczne oraz systemy transportu produktów, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia optyki do celów detekcji i sortowania produktów spożywczych, a także usuwają z nich elementy wadliwe i ciała obce. Dodatkowo oferowane przez nas systemy transportujące nie tylko przemieszczają produkty, ale także wyrównują je, odwadniają, odmierzają i odważają.

Do naszych obowiązków należy:
  • opieka serwisowa
  • robotyzacja maszyn
  • automatyzacja maszyn
  • projektowanie systemów sterowania
Prowadzimy także sprzedaż worków dobieranych do produktów spożywczych oraz do różnych technologii rozlewu, w tym między innymi worki do aplikacji aseptycznych i nieaseptycznych. Uzupełnienie naszej oferty stanowi organizacja szkoleń dla pracowników, którzy będą obsługiwać dostarczane przez nas maszyny i linie produkcyjne.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszamy do współpracy z firmą Spolex.

Marki i specjalizacje

Współpracujemy z renomowanymi producentami, w tym z firmami Pattyn oraz Scholle Packaging Inc.

Artykuły

Linie produkcyjne – sukces wsparty dobrym projektem
Linie produkcyjne – sukces wsparty dobrym projektem
Na co zwracać uwagę przy projektowaniu linii produkcyjnych? Jakie są zalety automatyzacji procesów produkcji? Gdzie kupić maszyny stosowane w produkcji?
Dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa systemy przemysłowe, pakujące i rozlewnicze
Dostosowane do potrzeb przedsiębiorstwa systemy przemysłowe, pakujące i rozlewnicze
Nowoczesne i zindywidualizowane rozwiązania technologii rozlewniczej, pakującej i przemysłu przetwórczego, gwarantuje w Polsce firma dystrybucyjna SPOLEX.

Wideo

Kontakt

Kontakt Spolex Sp. z o.o.

Spolex Sp. z o.o., Warszawa

Opinie (10)

Opinie o firmie Spolex Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Adam
Adam
5.0
26.09.2019
Mają atrakcyjne ceny maszyn. W dodatku działają bez zarzutu i poprawiają wydajność mojej firmy.
Aleksander
Aleksander
5.0
10.07.2019
Uczciwa firma, zajmują się także serwisem urządzeń. Polecam.
Kamil
Kamil
5.0
20.05.2019
Zamówiłem u nich podajniki, świetnie się sprawdzają w mojej fabryce, jestem bardzo zadowolony. Na pewno jeszcze będę od nich zamawiać maszyny.
Marcin
Marcin
5.0
31.03.2019
Kupiłem od nich kilka urządzeń w tym do pakowania w kartony. Bardzo podoba mi się ich podejście do klienta, są bardzo profesjonalni.
Norbert
Norbert
5.0
20.01.2019
Rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają firmę Spolex wśród innych z branży.
Fryderyk
Fryderyk
5.0
13.11.2018
Postanowiłem kupić wydmuchiwarkę do butelek PET, znacząco poprawiła ona jakość świadczonych usług. Wszystko przebiega sprawnie i rzetelnie. Polecam! Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty.
Darek
Darek
5.0
05.09.2018
Urządzenia tworzące worki to strzał w dziesiątkę! Polecam!!
Błażej
Błażej
5.0
20.07.2018
Profesjonalne maszyny pakujące. Firma oferuje wysokiej jakości urządzenia w atrakcyjnych cenach. Naprawdę warto skorzystać z ich oferty. Polecam serdecznie.
Bartek
Bartek
5.0
10.05.2018
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty. Kupiłem urządzenie umożliwiające pakowanie produktów w kartony. Teraz praca przebiega sprawnie oraz rzetelnie. Jestem bardzo zadowolony, polecam.
Tymek
Tymek
5.0
30.03.2018
Bardzo profesjonalna firma. Pracownicy doradzili mi jakie urządzenie mam wybrać, aby spełniało swoją rolę w prowadzonym przeze mnie biznesie. Atrakcyjne ceny, urządzenie działa bez zarzutów, miła obsługa. Polecam serdecznie.