Usługi spawalnicze - płoty, bramy, stelaże mebli, regały
Usługi spawalnicze - płoty, bramy, stelaże mebli, regały, Speed-Spaw Mateusz Frąckowiak, Wąwał

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7732501857
Rok założenia:
2022

O firmie

Speed-Spaw Mateusz Frąckowiak istnieje na rynku od 2022 roku i działa w branży spawalnictwo - usługi. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo łódzkie, a siedziba naszej firmy mieści się w Wąwale. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Jako kadra firmy Speed-Spaw jesteśmy specjalistami od spawania! Oznacza to, że z łatwością obrabiamy, a także łączymy ze sobą najbardziej popularne materiały, takie jak metale, stal czarna czy nierdzewna. To właśnie z nich powstają konstrukcje potrzebne do wykończenia prywatnych lub firmowych posesji naszych Klientów. Na ich zlecenie produkujemy i montujemy:
  • bramy,
  • płoty,
  • schody,
  • balustrady,
  • poręcze,
  • konstrukcje wiat,
  • drabiny paszowe,
  • regały.
To tylko przykładowe konstrukcje stalowe na wymiar, jakie wykonujemy na zamówienie. W razie potrzeby uczestniczymy też w wielu pracach serwisowych i konserwacyjnych i oferujemy usługi mobilno spawalnicze metodą MIG/MAG. To jedna z najbardziej popularnych technologii łączenia ze sobą materiałów i bazuje na wykorzystaniu impulsu elektrycznego, dzięki któremu uzyskuje się łuk spawalniczy stapiający zarówno podawany drut, jak i obrabiane tworzywo. Podczas spawania używamy też gazów osłonowych ochraniających spoinę przed zanieczyszczeniami powietrza i wilgocią. Dwutlenek węgla, argon czy hel skutecznie zabezpieczają materiał, a dzięki nim mamy pewność, że miejsce łączenia będzie trwałe i estetycznie wykończone.

Jako specjaliści od procesu spawalniczego naszą wiedzę zaczęliśmy również wykorzystywać do tworzenia industrialnych mebli. Stal doskonale łączy się z litym drewnem lub szkłem, więc coraz częściej branża projektowa stawia na dekorowanie wnętrz w stylu loftowym. Wielu Klientów zamawia od nas różne regały, stelaże stołów i stolików kawowych, a nawet biurek, które pasują nie tylko do pomieszczeń wykończonych zgodnie z nurtem retro czy vintage, ale również nowoczesnym i glamour.

Zapraszamy do składania zamówień - firma Speed-Spaw z siedzibą w Wąwale.

Wideo

Kontakt

Kontakt Speed-Spaw Mateusz Frąckowiak

Speed-Spaw Mateusz Frąckowiak, Wąwał

Opinie (0)

Opinie o firmie Speed-Spaw Mateusz Frąckowiak


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.