Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6331949534
REGON: 277827182
Rok założenia:
2012

Polecane oferty

Świadczymy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla podmiotów o różnym profilu działalności i różne...
Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu księgowości i rachunkowości oraz dor...
Cisownica, Jana Ożany 7
W biurze rachunkowym każdy z naszych Klientów otrzymuje w pełni profesjonalne i kompleksowe usługi ...
Celem działalności biura rachunkowego Mach jest zapewnienie małym i średnim podmiotom gospodarczym ...

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe Bilans nieustannie od 1994 roku. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług związanych z rachunkowością i księgowością. Firma znajduje się w Cieszynie, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem oraz osobą zarządzającą w przedsiębiorstwie jest Barbara Holeksa.

Oferta

Nasza bogata oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz małych i dużych przedsiębiorstw z całego kraju. Stale śledzimy nowości prawne, by zapewnić Państwu profesjonalne usługi. Mamy świadectwo kwalifikacji Ministra Finansów, które pozwala nam na przeprowadzanie czynności księgowych, oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej firmy.

Pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiedniej formy opodatkowania, optymalizacji oraz redukcji kosztów. Zajmujemy się pełną obsługą księgową, w jej ramach przeprowadzamy kontrolę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym, prowadzimy szczegółową ewidencję kosztów, przychodów oraz środków trwałych, określamy wysokość miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy. Tworzymy i wysyłamy roczne deklaracje podatkowe na przykład PIT albo CIT.

Co więcej, zajmujemy się kadrami i płacami. Oferujemy rozliczanie i sporządzanie PIT-4R, PIT-11 oraz PIT-40. Przeprowadzamy także ewidencje na potrzeby podatku od usług i towarów. Nasza oferta rozliczeń rocznych obejmuje rozliczanie dochodów uzyskanych za granicą, sporządzanie deklaracji wypłat uzyskanych w Polsce z działalności oraz umów o pracę czy zlecenie.

Dla wygody naszych Klientów podjęliśmy współpracę z firmą, która zajmuje się podatkami związanymi z pracą w Belgii, Irlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Finlandii i wielu innych krajach.

Uzupełnienie oferty stanowią dodatkowe usługi księgowe, na przykład przygotowywanie wniosku o zwrot wydatków związanych z budownictwem mieszkaniowym, sporządzanie sprawozdań GUS, ochrony środowiska oraz pism i wniosków do US czy ZUS. Wyprowadzamy także zaległości księgowe, podatkowe i te dotyczące dokumentacji zgłoszeniowej lub rozliczeniowej z ZUS.

Bilans to biuro rachunkowe, które charakteryzuje się sumiennością, zaangażowaniem oraz obszerną wiedzą.

Kontakt

Kontakt Speed Biuro Rachunkowe Janusz Majer

Speed Biuro Rachunkowe Janusz Majer, Cieszyn

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Speed Biuro Rachunkowe Janusz Majer