Specjalistyczna pracownia badań lekarskich
Specjalistyczna pracownia badań lekarskich, Specjalistyczna pracownia analiz lekarskich, Radom

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 09:30
Wt.
07:00 - 09:30
Śr.
07:00 - 09:30
Cz.
07:00 - 09:30
Pt.
07:00 - 09:30
Sb.
08:00 - 09:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9481079792
REGON: 672721443
Rok założenia:
2000

O firmie

Specjalistyczna pracownia analiz lekarskich istnieje na rynku od 1982 roku. Siedziba mieści się w Radomiu, na terenie województwa mazowieckiego. Oferujemy swoim klientom szybką i profesjonalną obsługę na nowoczesnej aparaturze z innowacyjnym oprogramowaniem informatycznym.

Oferta

Zajmujemy się wykonywaniem badań medycznych różnego rodzaju. Pacjentom korzystającym z naszych usług zapewniamy szybkie i bezbolesne pobieranie krwi oraz wymazu z pochwy. Przyjmujemy do analizy także mocz, kał oraz nasienie. Uzyskany materiał jest następnie poddawany określonym czynnościom.

Laboratorium wykonuje takie badania, jak:
  • hematologia
  • rozmaz krwi
  • morfologia krwi
  • koagulologia
  • diagnostyka tarczycy
  • diagnostyka cukrzycy
  • diagnostyka anemii
  • diagnostyka infekcji
Oferujemy możliwość wykonania badań w ramach wybranego profilu. Przeprowadzamy analizy w pakietach: podstawowym, dla mężczyzn po czterdziestym roku życia, małego dziecka, kardiologicznym, ryzyka miażdżycy, reumatologicznym, metabolicznym, wątrobowym, nerkowym oraz kostnym. Wykonujemy ponadto posiewy z gardła, moczu, pochwy, kanału szyjki macicy i nasienia.

Nasze laboratorium dysponuje nowoczesnym zapleczem diagnostycznym. Aparatura, z jakiej korzystamy, zapewnia dokładne i pewne wyniki. Zatrudnieni w pracowni analitycy to świetnie wykwalifikowani specjaliści, którzy regularnie podnoszą swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach dla diagnostów.

Zapewniamy przeprowadzanie badań w odpowiednich warunkach oraz możliwie jak najszybsze uzyskiwanie wyników. Klienci mogą także skorzystać z możliwości odbioru ich online. Gwarantujemy przystępne ceny, miłą atmosferę i pełen profesjonalizm. Zachęcamy także do zapoznania się z naszą stroną internetową, na której znajdą Państwo szczegóły związane z ofertą oraz informacje dotyczące, np. przygotowania się do badań.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej Specjalistycznej pracowni analiz lekarskich w Radomiu.

Kontakt

Kontakt Specjalistyczna pracownia analiz lekarskich

Specjalistyczna pracownia analiz lekarskich, Radom

Opinie (0)

Opinie o firmie Specjalistyczna pracownia analiz lekarskich