Montaż wykładzin dywanowych i PCV
Montaż wykładzin dywanowych i PCV, Spec Marian Butor Wykładziny Obiektowe, Bytom

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6260019465
REGON: 271782538
Rok założenia:
1993

O firmie

Właścicielem firmy Spec jest Marian Butor. Nasza siedziba znajduje się w Bytomiu, w województwie śląskim.

Oferta

Firma Spec, obecna na rynku od 1993 roku, koncentruje się na specyficznych usługach związanych z przygotowywaniem podłoża oraz montażem różnorodnych wykładzin. Działalność firmy rozciąga się na terenie całego kraju i adresowana jest do szerokiej gamy klientów.

Jeśli chodzi o przygotowanie podłoża, proces ten obejmuje kilka etapów. Począwszy od zerwania starego pokrycia, przez szlifowanie i szpachlowanie, aż do wylania i finalnego szlifowania masy samopoziomującej. Firma Spec wykonuje również pomiary wilgotności i twardości podłoża, aby zapewnić jak najwyższy standard usług.

W zakresie montażu wykładzin firma Spec oferuje różne opcje. Można tu wymienić klejenie do podłoża, spawanie wykładzin PCV na zimno lub gorąco, a także układanie wykładzin w sposób, który eliminuje widoczne łączenia. Montaż może również obejmować instalację listew lub wywinięcie wykładziny na ścianę. Dodatkowo firma specjalizuje się w układaniu wykładzin ściennych, sportowych kauczukowych oraz w płytkach.

Zespół pracowników to osoby z bogatym doświadczeniem i zasobami wiedzy z branży. Regularne szkolenia i seminaria są elementem, który pomaga w utrzymaniu wysokiej jakości świadczonych usług.

Jeżeli poszukujesz kompleksowego podejścia do przygotowania podłoża oraz montażu wykładzin, firma Spec jest godnym rozważenia partnerem.

Wideo

Kontakt

Kontakt Spec Marian Butor Wykładziny Obiektowe

Spec Marian Butor Wykładziny Obiektowe, Bytom

Opinie (0)

Opinie o firmie Spec Marian Butor Wykładziny Obiektowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.