Spawanie stołów, biurek, balustrad i ogrodzeń
Spawanie stołów, biurek, balustrad i ogrodzeń, Spawrud Grzegorz Marut, Kamionka-Kolonia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8651874862
REGON: 830440630
Rok założenia:
2021
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Spawrud, prowadzona przez Grzegorza Maruta, znajduje się w Kamionce-Kolonii. Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w realizacji usług spawalniczych. Zapoznajcie się z naszą ofertą.

Oferta

Realizację prac z zakresu spawalnictwa zlecicie firmie Spawrud mieszczącej się w Kamionce-Kolonii. Wieloletnie doświadczenie i rozbudowane zaplecze sprzętowe pozwalają nam realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.

Specjalizujemy się w spawaniu stołów, które są estetyczne, funkcjonalne i wytrzymałe. Świetnie sprawdzają się w jadalniach, kuchniach i innych pomieszczeniach.

Powierzycie nam spawanie biurek. Na zamówienie wykonujemy biurka zwykłe, gamingowe i rozbudowane. Wyróżniają się trwałą konstrukcją oraz oryginalnym designem.

Podejmujemy się spawania balustrad. Tworzymy balustrady, które znajdują zastosowanie na balkonach lub klatkach schodowych. Wykonujemy także spawane ogrodzenia.

Spawanie aluminium realizujemy metodami MIG i TIG.

Artykuły

Spawane wyroby metalowe do wnętrz domów i mieszkań od firmy Spawrud
Spawane wyroby metalowe do wnętrz domów i mieszkań od firmy Spawrud
Spawanie elementów metalowych sprawdza się nie tylko przy budowie sporych konstrukcji, ale też mniejszych wyrobów np. do wnętrz domów. Jakich dokładnie?

Wideo

Kontakt

Kontakt Spawrud Grzegorz Marut

Spawrud Grzegorz Marut, Kamionka-Kolonia

Opinie (0)

Opinie o firmie Spawrud Grzegorz Marut


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.