Ogromny wybór sprzętu sportowego i akcesoriów
Ogromny wybór sprzętu sportowego i akcesoriów, Sowello sp. z o.o., Świeradów-Zdrój

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
10:00 - 17:00
Nd.
10:00 - 17:00
Dane rejestrowe:
NIP: 6161407388
KRS: 0000186869

O firmie

Przedsiębiorstwo Sowello Sp. z o.o. znajduje się w Świeradowie-Zdroju, w powiecie lubańskim, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1998 roku. Zajmujemy się sprzedażą różnego rodzaju artykułów sportowych.

Oferta

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów sportowych. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów indywidualnych, jak i właścicieli firm.

Proponujemy takie produkty jak:
  • odzież sportowa,
  • akcesoria rowerowe,
  • buty trekingowe,
  • bielizna termoaktywna letnia,
  • akcesoria sportowe,
  • części rowerowe,
  • odzież do pływania,
  • markowy sprzęt sportowy.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego sprzętu, który spełni Państwa oczekiwania. Systematycznie obserwujemy nowości, jakie pojawiają się na rynku, a najciekawsze sprzęty i akcesoria sportowe wprowadzamy do sprzedaży.

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, dlatego sprawdzą się w różnych warunkach. Swoją ofertę kierujemy zarówno do amatorów sportu, jak i sympatyków, którzy prowadzą zdrowy tryb życia. W sprzedaży mamy zarówno odzież do sportów zimowych, jak i letnich.

Uzupełnieniem naszego asortymentu są artykuły pływackie, akcesoria rowerowe, buty miejskie, a także bielizna termoaktywna letnia i do -35 stopni Celsjusza.

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Liczy się dla nas Państwa zadowolenie. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy Sowello w Świeradowie-Zdroju.

Zapraszamy do kontaktu i nawiązania z nami owocnej współpracy.

Kontakt

Kontakt Sowello sp. z o.o.

Sowello sp. z o.o., Świeradów-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Sowello sp. z o.o.

Tagi