Rachunkowość na najwyższym poziomie
Rachunkowość na najwyższym poziomie, Sonia Pieczka Kancelaria podatkowa, Rydułtowy

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6471298918
REGON: 242628662
Rok założenia:
2011

O firmie

Nazywam się Sonia Pieczka, jestem doświadczonym doradcą podatkowym. Od 2011 roku prowadzę własną kancelarią podatkową. Moje biuro mieści się w miejscowości Rydułtowy, na terenie województwa śląskiego.

Oferta

Od wielu lat prowadzę działalność w branży rachunkowej. Na przestrzeni lat pracy jako doradca podatkowy, zdobyłam niezbędne doświadczenie dzięki któremu mogę w sposób profesjonalny i rzetelny obsługiwać wszystkich klientów. Oferta mojego biura skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i podmiotów gospodarczych.

Moja profesja należy do zawodów zaufania publicznego, dlatego mogą być Państwo pewni, iż bardzo kompetentnie zajmę się realizacją każdej z usług. Każdorazowo zachowam także pełną poufność. Jako specjalista podatkowy zajmuję się przede wszystkim udzielaniem porad dotyczących najkorzystniejszych form opodatkowania.

Sporządzam deklaracje podatkowe, prowadzę podatkowe księgi przychodów i rozchodów. Zajmuję się również ryczałtem ewidencjonowanym i przygotowywaniem corocznych rozliczeń podatkowych. Prowadzę sprawy kadrowo-płacowe, jak również dbam o rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i reprezentuję klientów przed urzędami skarbowymi.

Regularnie poszerzam moją wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków, biorąc udział w kursach i szkoleniach, a także wymieniając poglądy z innymi doświadczonymi doradcami podatkowymi na tematy związane z rachunkowością. Dzięki temu mogę utrzymać wysoką jakość obsługi.

Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu i skorzystania z pomocy mojego biura w Rydułtowach!

Zakres działalności

Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki partnerskie

Artykuły

Sonia Pieczka – profesjonalna doradztwo podatkowe
Sonia Pieczka – profesjonalna doradztwo podatkowe
Chcesz zoptymalizować swoje podatki w firmie lub prywatnie? Zobacz, w jaki sposób może pomóc Ci Sonia Pieczka, prowadzi kancelarię podatkową od wielu lat!

Wideo

Kontakt

Kontakt Sonia Pieczka Kancelaria podatkowa

Sonia Pieczka Kancelaria podatkowa, Rydułtowy

Opinie (2)

Opinie o firmie Sonia Pieczka Kancelaria podatkowa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Wiktoria
Wiktoria
5.0
25.07.2021
Obsługa klienta stoi tu na bardzo wysokim poziomie. Wykonywane usługi rachunkowe też nie pozostawiają wiele do życzenia.
Hubert
Hubert
5.0
24.05.2021
Jest to zdecydowanie najlepsza biuro rachunkowe, z którego usług miałem okazję korzystać. Odpowiednio dbają o swoich klientów.